LKL: „Juventus“ užpuolusi liga ir Virginijaus Šeškaus džiaugsmas

Šeštadienį sužaisti trys Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mačai. Pergales iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“, Klaipėdos „Neptūno“ ir Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai.

Utenos komanda vertėsi be trenerio A.Sireikos, kurį sulaikė liga.<br>M.Patašiaus nuotr.

Feb 6, 2016, 4:46 PM, atnaujinta Jun 8, 2017, 11:54 PM

Utenos „Juventus“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 83:100 (13:28, 25:21, 21:16, 24:35)

Ligų išguldyta Utenos „Juventus“ komanda mačo išvakarėse turėjo daug problemų ir šios ryškiai atsispindėjo aikštėje.

Antanas Sireika dar penktadienio vakarą karščiuodamas gulėjo lovoje, tad šeštadienį jį pavadavo Žydrūnas Urbonas, kurio sveikata buvo šiek tiek geresnė.

„Juventus“ penktadienį paskelbė, kad komandoje nežais Saulius Kulvietis. Pastarojo temperatūra pasiekė 39 laipsnius. Dar trys krepšininkai savaitgalį pasitiko sirgdami, bet jų sveikata buvo geresnė, tad šie žengė į aikštę.

„Juventus“ tai buvo pirmosios rungtynės po praėjusio savaitgalio, kuomet savo aikštėje ekipa per pratęsimą 92:88 nukovė Vilniaus „Lietuvos rytą“.

„Juventus“: E.Dimša 17, M.Linkevičius (8 atk. kam.) ir R.Alijevas po 13, A.Urbutis 12.

„Pieno žvaigždės“: A.Aafonovas 21, R.Moore 20, S.Babrauskas 13.

Kėdainių „Nevėžis“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 69:77 (16:19, 13:15, 15:19, 25:24)

Klaipėdos klubas atsitiesė po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ ir įsirašė jau dvyliktąją pergalę LKL čempionate. Dainiaus Adomaičio komanda į Kėdainius atvyko turėdama favoritų vardą ir jį pateisino.

„Neptūnas“ rungtynėse jautėsi užtikrintai ir laimėjo visus keturis kėlinius. Likus žaisti 3 minutes „Neptūnas“ pirmavo 69:58, tačiau Kėdainių klubas per likusį laiką spėjo skirtumą sumažinti. Kai likus žaisti 26 sekundes S.Kymantas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, „Nevėžis“ atsiliko 67:73.

Kėdainių komandai per likusį laiką sukurti stebuklo nepavyko.

„Neptūnas“: D.Ewingas 14, T.Baderis 13, A.Šikšnius ir M.Mažeika po 11.

„Nevėžis“: M.Kupšas 20, D.Gvezdauskas ir T.Kingas po 12.

Prienų-Birštono „Vytautas“ – Panavėžio „Lietkabelis“ 84:76 (21:20, 22:16, 20:19, 21:21)

Virginijus Šeškus su savo komanda įsirašė 12-ąją pergalę, kai savo aikštėje patiesė turnyro lentelės kaimynę iš Panevėžio. „Lietkabeliui“ taip nutrūko dviejų iš eilės pergalių serija. Rungtynėse įtampos netrūko.

Likus žaisti šiek tiek daugiau nei porą minučių po Š.Vasiliausko baudų metimų „Vytautas“ pirmavo 78:71. Tačiau tada J.Žuža pataikė dvitaškį, o V.Vasylius – vieną baudos metimą. Likus žaisti minutę „Lietkabelis“ priartėjo 74:78, tačiau tada komanda patyrė tikrą smūgį.

L.Kisielius likus žaisti 39 sekundes smeigė tritaškį, po kurio „Vytautas“ pirmavo 81:74. M.Pavkovičius per svečių ataką atliko blogą perdavimą, o tada J.Žužai teisėjas fiksavo nesportinę pražangą.

Baudas metė D.Šalenga, pataikęs kartą. Po jo metimo „Vytautas“ pirmavo 82:74, o žaisti buvo likę 26 sekundes.

Galiausiai V.Šeškus su komanda šventė pergalę.

„Vytautas“: L.Kisielius 18, V.Šulskis 15, V.Čepukaitis (8 atk. kam.) 14.

„Lietkabelis“: A.Labuckas 27, J.Love 12, V.Vasylius 11.