NBA: K.Porzingio dvigubas dviženklis ir L.Jameso ekipos liūdesys

„Knicks“ ir „Grizzlies“ mačas.<br>AP nuotr.
A.Bradley su sirena pataikė pergalingą tritaškį.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Feb 6, 2016, 7:15 AM, atnaujinta Jun 9, 2017, 2:06 AM

Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA buvo sužaista 10 rungtynių. Avery Bradley su sirena smeigė fantastišką tritaškį, pribaigusį „Cleveland Cavaliers“ komandą, latvis Kristapas Porzingis užfiksavo dvigubą dviženklį, o „San Antonio Spurs“ išvykoje įsirašė pergalę, kai varžovams įteikė ne itin malonią dovaną.

Lrytas.lt pristato NBA veiksmą.

Sužlugdė su sirena

A.Bradley su sirena paleido kamuolį ir leido „Boston Celtics“ krepšininkams išvykoje 104:103 (20:32, 23:17, 22:24, 39:30) nugalėjo „Cleveland Cavaliers“ ekipą, kuri pratinasi žaisti be atleisto Davido Blatto.

„Celtics“ tai buvo aštuntoji pergalė per devynis mačus.

„Nuostabus jausmas. Sekundei pamečiau kamuolį ir netgi nemaniau, kad užteks laiko mesti“, – džiaugsmu dalijosi A.Bradley.

Likus žaisti 7 sekundes „Celtics“ atsiliko keturiais taškais, bet ekipai pavyko atsitiesti.

O likus žaisti 18 sekundžių „Cavaliers“ pirmavo 101:96.

„Cavaliers“ komandoje LeBronas Jamesas pelnė 30 taškų.

„Celtics“ ekipoje A.Bradley surinko 14 taškų, o Isaiah Thomas – 22.

„Negaliu to paaiškinti“, – sakė naujasis „Cavaliers“ treneris Tyronnas Lue. Jis su komanda iškovojo 5 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus.

Nemaloni dovana

Kawhi Leonardas pirmajame kėlinyje pelnė 16 iš savo 23 taškų, kai „San Antonio Spurs“ šeimininkei „Dallas Mavericks“ ekipai padovanojo didžiausią pirmosios mačo pusės deficitą klubo istorijoje.

„Spurs“ 116:90 (27:12, 35:14, 26:34, 28:30) nugalėjo „Mavericks“ komandą.

„Spurs“ ekipa po dviejų kėlinių pirmavo 62:26. Patrickas Millsas nugalėtojų komandoje pelnė 16 taškų, o LaMarcusas Aldridge'as – 14 ir atkovojo 10 kamuolių.

Dirkas Nowitzki buvo vienintelis „Mavericks“ starto sudėties žaidėjas, kuriam pavyko surinkti dviženklę taškų sumą. Jis pelnė 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Latvis nepadėjo

K.Porzingis buvo antras pagal rezultatyvumą mačo žaidėjas, bet jo kovingumo neužteko, kad „New York Knicks“ pasiektų pergalę.

„Knicks“ namuose 85:91 (18:24, 22:26, 22:19, 23:22) pralaimėjo „Memphis Grizzlies“ komandai.

K.Porzingis pelnė 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Už jį rezultatyviau sužaidė tik komandos draugas Jose Calderonas. Jis pelnė 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

„Grizzlies“ ekipoje Jeffas Greenas pelnė 16 taškų.