„Žalgirį“ sudaužiusių klubų akistatoje – R. Kurtinaičio nesėkmė

Pirmadienį Jungtinėje lygoje įvyko didysis Rusijos krepšinio derbis, kuriame ginklus surėmė du Eurolygoje Kauno „Žalgirį“ be gailesčio nuskriaudę klubai. Rimas Kurtinaitis ir jo treniruojama Maskvos srities „Chimki“ stojo į mūšį su Maskvos CSKA komanda.

R.Kurtinaičio komanda patyrė pralaimėjimą.<br>V.Balkūno nuotr. iš archyvo

2016-02-08 18:58, atnaujinta 2017-06-08 19:05

Pergalę 96:85 (28:30, 23:15, 21:17, 24:23) iškovojo CSKA ekipa, žaidusi svečiuose.

Trečiajame kėlinyje rezultatas buvo įtemptas. „Chimki“ pirmavo 59:58, bet tada CSKA surengė galingą spurtą, po kurio pirmavo 83:68.

„Chimki“ komandoje 18 taškų pelnė J.Augustine'as. Po 13 pridėjo A.Švedas ir P.Koponenas.

CSKA ekipoje 16 taškų pelnė N.Kurbanovas, o po 14 taškų pridėjo N.de Colo (7 klaidos) ir M.Teodosičius.

„Chimki“ komanda Eurolygoje su „Žalgiriu“ žaidė sausio 29 dieną ir po šių rungtynių R.Kurtinaitis netgi atsiprašė. „Chimki“ savo aikštėje varžovus sutriuškino 111:80.

O praėjusį penktadienį „Žalgiris“ patyrė dar vieną triuškinamą pralaimėjimą. Tąkart į Kauną atvyko CSKA krepšininkai, kurie reikalus sutvarkė jau pirmajame kėlinyje ir šventė pergalę 94:59. Tai – didžiausias „Žalgirio“ pralaimėjimas savo aikštėje per visą klubo istoriją.

CSKA Jungtinėje lygoje per 20 rungtynių iškovojo 19 pergalių. Maskvos klubas užima pirmąją vietą. „Chimki“ su 13 pergalių per 18 mačų – trečioje vietoje.

Antrąją vietą Jungtinėje lygoje užima Kazanės „Uniks“ ekipa, kuri per 18 mačų iškovojo 16 pergalių.

Pirmadienį Jungtinėje lygoje žaidė ir Nymburko ČEZ bei Krasnojarsko „Jenisej“ komandos. ČEZ išvykoje per pratęsimą 92:88 (22:21, 16:21, 24:22, 14:12, 16:12) palaužė varžovus.

ČEZ klube 19 taškų pelnė ir 7 kamuolius atkovojo H.Sant-Roosas, žaidęs 41 minutę. 13 taškų pelnė J.Welschas. Jis atkovojo 10 kamuolių.

„Jenisej“ komandoje 24 taškus pelnė D.Kennedy, atkovojęs 13 kamuolių.