NBA: L.Jamesas siautėjo, o K.Bryantas vėl mėtė tiek, kiek norėjo

Naktį iš pirmadienio į antradienį NBA čempionate sužaista dešimt rungtynių. Kobe Bryantas „Indiana Pacers“ sirgaliams priminė, ką reiškia jo sukelta įtampa, o LeBronas Jamesas užfiksavo trigubą dviženklį.

K.Bryantas pelnė 19 taškų, bet prametė daug metimų.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Kings“ ir „Cavaliers“ rungtynės.<br>AP nuotr.
„Lakers“ ir „Pacers“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

2016-02-09 05:54, atnaujinta 2017-06-08 18:29

Lrytas.lt pristato NBA veiksmą.

„Karalius“ paguldė nesunkiai

L.Jamesas šį sezoną ne kartą buvo arti savojo 40-ojo karjeros trigubo dviženklio ir galiausiai jį pasiekė. Tai keturiskart NBA MVP padarė trečiajame kėlinyje. L.Jamesas pelnė 21 tašką, atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o „Cleveland Cavaliers“ savo aikštėje 120:100 (31:23, 30:22, 30:25, 29:30) nugalėjo „Sacramento Kings“ komandą.

Paskutinį kamuolį jis atkovojo trečiojo kėlinio antrojoje pusėje. Dėl didelio pranašumo L.Jamesas paskutinėje atkarpoje netgi nežaidė.

„Nesupratau, kol nesėdau ant suolo. Pagaliau tai pasiekiau ir kadangi pavyko tai padaryti per tris kėlinius, tai dar labiau džiugina“, – apie pranašumą kalbėjo „Cavaliers“ lyderis.

Kyrie Irvingas išlygino savo sezono rezultatyvumą su 32 taškais ir 12 rezultatyvių perdavimų. Tiek perdavimų jis yra atlikęs tik kartą per karjerą.

Šešis tritaškius pataikęs J.R.Smithas surinko 22 taškus.

Rudy Gay ir Omri Casspi „Kings“ komandoje pelnė po 16 taškų.

Atsisveikino ir „Pacers“ gerbėjais

K.Bryantas pataikė tris tritaškius iš eilės ir leido „Los Angeles Lakers“ komandai likus žaisti 2 minutes ir 30 sekundžių pirmauti trimis taškais. Tačiau iki puikaus K.Bryanto vakarėlio pritrūko. Paulas George'as sugadino NBA ikonos mačą, kai atsakė šešiais taškais iš eilės ir „Indiana Pacers“ galiausiai 89:87 (23:22, 23:16, 18:21, 25:28) savo aikštėje šventė pergalę.

„Tai viena nuostabiausių rungtynių pabaigų. Juk baigiau rungtynes verždamasis po krepšiu, o prieš mane gynėsi jis. Džiaugiuosi, kad laimėjome“, – džiaugėsi 21 tašką pelnęs P.George'as.

Jis pripažino, kad jautėsi, tarytum žaistų išvykoje.

„Indiana Pacers“ arenoje visos vietos buvo išpirktos, o po K.Bryanto tritaškių serijos sirgaliai šaukė žvaigždės vardą. Tiesa, taiklumu K.Bryantas tikrai nepasižymėjo.

K.Bryantas pelnė 19 taškų (dvitaškiai: 2/11, tritaškiai: 4/14, baudų metimai: 3 /4), atkovojo 5 kamuolius.

K.Bryantas turėjo progą iškovoti pergalę, bet nepataikė dviejų iš eilės paskutinių metimų. Abu juos atliko nuo tritaškių linijos.