NBA: Kristapas Puorzingis ir graikų antžmogis baudė varžovus

Johnas Wallas ir „Washinghton Wizards“ sugadino Kurtiso Rambiso debiutą „New York Knicks“ trenerio poste. „Wizards“ (23 pergalės/27 pralaimėjimai) išvykoje 111:107 (35:21, 28:29, 20:33, 28:25) įveikė duobėje atsidūrusius Niujorko krepšininkus.

K.Puorzingis pelnė 20 taškų.<br>AP nuotr.
„Knicks“ šventė pergalę.<br>AP nuotr.
„Bucks“ įveikė „Celics“.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

Feb 10, 2016, 6:36 AM, atnaujinta Jun 8, 2017, 3:51 PM

Tai buvo jau dešimtasis „Knicks“ (23/32) pralaimėjimas per vienuolika paskutinių rungtynių.

20-metis latvis K.Puorzingis per beveik 30 minučių surinko 20 taškų (6/8 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudos metimai), atkovojo penkis kamuolius, blokavo tris metimus ir tiek pat kartų suklydo.

Latvis trečiame kėlinyje pasižymėjo galingu dėjimu. 14 taškų K.Puorzingis pelnė vien per trečiąjį kėlinį.

„Niekas nėra laimingas. Jaučiamės prislėgti dėl to, kad pralaimime. Dabar netekome trenerio ir vyksta daug dalykų. Turime išlikti susikaupę ir rasti kelią atgal“, – po mačo sakė 221 cm ūgio puolėjas.

„Knicks“ į neviltį varė J.Wallas. Įžaidėjas pelnė 28 taškus ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų. Bradley Bealas pridėjo 26 taškus.

Niujorko komandai Carmelo Anthony pelnė 33 taškus.

Trileris Milvokyje

„Milwaukee Bucks“ (21/32) komandai šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, atsarginiai žaidėjai pranoko starto penketo narius, o „elniai“ 112:111 (25:30, 27:24, 40:20, 19:37) palaužė „Boston Celtics“ (31/23) krepšininkus.

„Bucks“ komandai atsarginiai žaidėjai pelnė 62 taškus, kai starto penketo – 50.

Trečią kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo net 40:20 ir atrodė, kad „Bucks“ švęs lengvą pergalę. Tačiau Bostono ekipa ketvirtame kėlinyje pabudo ir viskas sprendėsi paskutinėmis mačo akimirkomis.

„Bucks“ pergalę įtvirtino Khriso Middletono baudos metimas, likus žaisti 0,6 sekundės.

„Bucks“ ekipą į pergalę vedė nuo suolo pakilęs Gregas Monroe. Jis pelnė 29 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. 20 pridėjo K.Middletonas, 16 Michaelis Carteris-Williamsas, o po 14 – Jerrydas Baylesas ir graikas Giannis Antetokounmpo.

Graikų antžmogiu pravardžiuojamas 21-erių G.Antetokounmpo šiame mače kelis kartus monstriškai krovė kamuolį iš viršaus ir varžovus baudė blokais.

„Celtics“ komandai po 18 taškų surinko Jae Crowderis ir Avery Bradley.

Kiti mačai:

„San Antonio Spurs“ (44/8) – „Miami Heat“ (29/24) 119:101. „Spurs“: L.Aldridge'as 28, K.Leonardas 23, D.Greenas 15. „Heat“: D.Wade'as 20, Ch.Boshas 18.

„Utah Jazz“ (26/25) – „Dallas Mavericks“ (29/26) 121:119 (po pratęsimo). „Jazz“: R.Hoodas 29, G.Haywardas 20. „Mavericks“: C.Parsonsas 24, D.Williamsas 23, D.Nowitzki ir R.Feltonas po 17.

„Houston Rockets“ (27/27) – „Golden State Warriors“ (47/4) 110:123. „Rockets“: J.Hardenas 37, T.Ariza 19, D.Howardas 16. „Warriors“: S.Curry 35, H.Barnesas 19, S.Livingstonas 15.