Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Feb 11, 2016, 5:12 AM, atnaujinta Jun 8, 2017, 12:43 PM

Jonas Valančiūnas išvengė pasistumdymų su provokacijas žodžiais pamėgusiu NBA veteranu Kevinu Garnettu, bet lietuviui pakako ir pirmojo NBA naujokų biržos šaukimo pamokų.

Jų J.Valančiūnas gavo daugiau nei reikia, o „Toronto Raptors“ komanda išvykoje 112:117 (32:26, 36:29, 21:33, 23:29) pralaimėjo „Minnesota Timberwolves“ komandai.

Pastaroji atsigavo po 18 taškų deficito ir neleido „Raptors“ krepšininkams Visų žvaigždžių savaitgalio pertraukos pasiekti su 15 pergalių per 16 rungtynių. NBA šou vyks vasario 12-14 dienomis.

J.Valančiūnas šiose rungtynėse per 24 minutes pelnė 12 taškų (dvitaškiai: 4/4, baudų metimai: 4/4), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, padarė klaidą ir triskart prasižengė.

Jo startas buvo nekoks – greitai dukart prasižengė ir sėdo ant suolo.

J.Valančiūno tiesioginis oponentas Karlas-Anthony Townsas tiesiog mėgavosi žaidimu. Tai buvo jo rezultatyviausios rungtynės NBA.

Vienas pagrindinių pretendentų į NBA metų naujoko titulą pelnė net 35 taškus. Jis pataikė 12 dvitaškių iš 19 ir 11 baudų metimų iš 13.

K.A.Townsas atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvių perdavimą, keturiskart prasižengė.

„Timberwolves“ komandoje nebuvo K.Garnetto, Kevino Martino, Nikola Pekovičiaus, Tayshauno Prince'o.

Andrew Wigginsas „Timberolves“ komandoje pelnė 26 taškus, Ricky Rubio 19. Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“ komandoje DeMaras DeRozanas pelnė 35 taškus.

„Raptors“ vasario 19 dieną žais su „Chicago Bulls“.