T. Lydeka Italijoje naudingiausias, R. Kaukėnas sugrįžo į aikštę

Tautvydas Lydeka buvo naudingiausias Pėzaro ekipos krepšininkas.<br>Vidmanto Balkūno nuotr. iš archyvo.

Feb 14, 2016, 2:17 PM, atnaujinta Jun 8, 2017, 3:26 AM

Italijos krepšinio lygoje tarpusavyje susitiko dvi lietuvių atstovaujamos ekipos. Pėzaro „Consultinvest“, kurios gretose žaidžia Tautvydas Lydeka, 90:80 (23:23, 27:20, 20:13, 20:24) įveikė lygos lyderius – Emilijos Redžo „Grissin Bon“. Pastarųjų gretose po dviejų mėnesių pertraukos ir vėl žaidė Rimantas Kaukėnas, tuo tarpu kitas ekipos lietuvis – Darjušas Lavrinovičius – dėl patirtos traumos rungtyniauti negalės apie mėnesį.

T.Lydeka „Consultinvest“ komandoje buvo naudingiausias: Lietuvos krepšininkas per 31 minutę pelnė 14 taškų (7/7 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Po traumos atsigaunantis R.Kaukėnas žaidė 18 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (2/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo vieną kamuolį, tačiau penkis kartus bei surinko tiek pat pražangų. Lietuvio naudingumo koeficientas buvo neigiamas – minus septyni. R.Kaukėnui esant aikštėje Pėzaro ekipa atkarpą laimėjo net 16 taškų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Austinas Daye‘us – 21 taškas. Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Ojaras Silinis – 22.

14 pergalių iškovoję bei 6 pralaimėjimus patyrę Emilijos Redžo krepšininkai lieka lygos lyderiais, tuo tarpu „Consultinvest“ žengia trylikta.