NCAA – dar vienas galingas Egidijaus Mockevičiaus pasirodymas

Egidijus Mockevičius ir toliau galingai rungtyniauja NCAA. „Evansvile Purple Aces“ komanda 80:74 (36:32, 44:42) nugalėjo „Drake Bulldogs“ krepšininkus, įsirašė 21-ąją pergalę, o lietuvis buvo antrasis pagal rezultatyvumą.

E.Mockevičius rungtynes pradėjo starto penkete ir per 33 minutes pelnė 21 tašką.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2016-02-18 06:58, atnaujinta 2017-06-07 17:17

E.Mockevičius rungtynes pradėjo starto penkete ir per 33 minutes pelnė 21 tašką (dvitaškiai: 9/13, baudų metimai: 3/ 4), atkovojo 13 kamuolių, perėmė 2 kamuolius, padarė klaidą ir blokavo metimą.

„Purple Aces“ komandoje 26 taškus pelnė ir 7 rezultatyvius perdavimus atliko D.J.Balentine'as.

Varžovų omandoje Reedas Timmeris pelnė 16 taškų.