Pergalė – „Žalgiriui“, plojimai – „Vytautui“ ir L.Kisieliui

„Iki trečiojo kėlinio laikėmės. Toks ir buvo tikslas – garbingai pakovoti“, – po Mindaugo taurės pusfinalio rungtynių kalbėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos treneris Virginijus Šeškus.

L.Kisielius (Nr. 7) pelnė 26 taškus.<br>M.Kulbio nuotr.

Feb 20, 2016, 2:54 PM, atnaujinta Jun 7, 2017, 8:35 AM

Šįkart energingas strategas neišliejo tiek emocijų, kiek per ketvirtfinalį.

„Vytautas“ šeštadienį pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“ 67:90, nors po dviejų kėlinių pirmavo 40:39.

„Intrigėlę palaikėme. Juk ir žiūrovai to labai tikėjosi“, – džiaugėsi treneris.

Nors pergalę šventė „Žalgiris“, rungtynių herojumi tapo „Vytauto“ puolėjas Laimonas Kisielius, surinkęs 26 taškus, o iki pertraukos beveik du kėlinius dviese su Pauliumi Ivanausku kovojęs su „Žalgiriu“.

„Laimonas prieš dvejus metus mūsų komandoje žaidė. Dabar jis nori žaisti trečioje pozicijoje ir jei gerai pataiko iš toli, yra labai pavojingas. Pagal savo žaidimą jie niekuo nenusileidžia savo pozicijos žaidėjams „Žalgiryje“ ir „Lietuvos ryte“, – kalbėjo V.Šeškus.

Pats L.Kisielius teigė, kad nėra savanaudis – jam labiausia rūpi komandos sėkmė.

„Nesiekiu savęs parodyti ar pristatyti. Žaidžiu savo žaidimą, jis kalba už mane“, – kalbėjo krepšininkas.

L.Kisielius pripažino, kad po puikios pradžios pritrūko jėgų.

„Po dviejų kėlinių jautėme euforiją, bet paskui nusėdo baterijos. Nei aš, nei Vytautas Šulskis nesame „centrai“. „Žalgiris“ po pertraukos pataikė savo metimus ir todėl laimėjo“, – sakė puolėjas.

Jis pripažino, kad turėdamas tris pražangas negalėjo tinkamai gintis ir dažnai tik „stovėjo“.

„Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius buvo pyktelėjęs: „Už daug ką galiu prisiimti atsakomybę. Bet už žaidėjo nenorą mesti į krepšį – negaliu.“

Kauniečių strategas pripažino, kad pergalę lėmė išsekusios varžovus jėgos ir geras tritaškių taiklumas, o žaisti buvo sunku, nes “Vytautas“ – netradicinė komanda.

„Nauja diena“: R. Žemaitaitis sulaužė priesaiką – ar gali kandidatuoti?