„Raptors“ sugrįžus namo – dvigubi Jono Valančiūno skaičiai

Jonas Valančiūnas užfiksavo jau tryliktąjį dvigubą dviženklį šį sezoną, o „Toronto Raptors“ krepšininkai įsirašė dar vieną pergalę. „Raptors“ pirmą kartą po trijų savaičių rungtyniavo namuose ir pademonstravo tvirtą bei aktyvią gynybą, kuri leido 98:85 (22:20, 24:23, 28:21, 24:21) nugalėti „Memphis Grizzlies“ komandą.

J.Valančiūnas užfiksavo tryliktąjį dvigubą dviženklį.<br>USAToday/Scanpix nuotr.
„Raptors“ ir „Grizzlies“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

Feb 22, 2016, 5:19 AM, atnaujinta Jun 7, 2017, 4:03 AM

J.Valančiūnas naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiose rungtynėse žaidė 31 minutę ir pelnė 10 taškų (dvitaškiai: 4/7, baudų metimai: 2/2), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, padarė klaidą ir dukart prasižengė.

DeMaras DeRozanas pelnė 21 tašką, o Kyle'as Lowry – 18.

„Visų keliai buvo sulenkti. Parengtyje. Visi buvo pasirengę kovoti po atostogų. Apsidairykite po lygą ir pamatysite, kokie rezultatai pasipylė. Visa NBA turi priprasti po ilgos pertraukos ir sugrįžti į formą. Komandoms reikia susigrąžinti nusiteikimą ir vėl žaisti krepšinį“, – sakė „Rapors“ treneris Dwane'as Casey.

Tai buvo pirmoji „Raptors“ pergalė namuose po sausio 30 dienos rungtynių su „Detroit Pistons“. Praėjusį savaitgalį Toronte vyko NBA Visų žvaigždžių savaitgalis.

Tiesioginis J.Valančiūno varžovas „Grizzlies“ komandoje Zachas Randolphas pelnė 18 taškų, o Mario Chalmersas pridėjo 17.

Kitas rungtynes „Raptors“ žais su „New York Knicks“.