„Knicks“ komandoje debiutavo gynėjas Jimmeris Fredette. Gavęs perdavimą jis pataikė tritaškį.<br>AP nuotr.
„Raptors“ treneris Dwane Casey negalėjo sėdėti ramiai.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Feb 23, 2016, 5:20 AM, atnaujinta Jun 6, 2017, 11:56 PM

Jonas Valančiūnas ir Kristapas Porzingis vėl susitiko NBA pirmenybėse – „Toronto Raptors“ (37 pergalės/18 pralaimėjimų) išvykoje 122:95 (26:28, 31:15, 29:25, 36:27) sutriuškino „New York Knicks“ (24/34).

23-ejų 213 cm ūgio J.Valančiūnas per 25 minutes pelnė 20 taškų (9/14 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir blokavo tris varžovų metimus. Jis taip pat du kartus suklydo.

Dvidešimtmetis 221 cm ūgio K.Porzingis per 32 minutes surinko 17 taškų (7/14 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud. met.) ir atkovojo du kamuolius.

„Raptors“ klubą į pergalę vedė įžaidėjas Kyle'as Lowry, kuris surinko trigubą dviženklį – pelnė 22 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo tiek pat kamuolių.

Tuo tarpu 22 taškus taip pat surinkęs DeMaras DeRozanas įsirašė į istoriją – tapo daugiausiai pergalių su klubu iškovojusiu žaidėju. Jis aplenkė buvusius ekipos žaidėjus Chrisą Boshą ir Morrisą Petersoną. Tai buvo jau 233 pergalė D.DeRozano karjeroje. Jis nėra žaidęs kitoje komandoje.

Niujorko klubas atsiliko tik tašku, kai „Raptors“ antrą kėlinį pabaigė spurtu 15:2 ir pirmavo 57:43. Trečio kėlinio pradžioje „Knicks“ sumažino atsilikimą iki septynių taškų, tačiau „Raptors“ surengė dar vieną spurtą ir susikrovė dvidešimties taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos jau nebuvo ir mačą pabaigė retai žaidžiantys krepšininkai. „Knicks“ ekipai Carmelo Anthony surinko 23 taškus.