Baudų prisirinkęs Jonas Valančiūnas dažniau stebėjo kitus

Jonas Valančiūnas puikiai atsiminė Karlo Anthony Townso pamokas prieš Visų žvaigždžių savaitgalį ir šįkart stengėsi tuo pasinaudoti. 23 metų 213 cm ūgio lietuvis su komandos draugais  pristabdė NBA naujokų biržos pirmąjį šaukimą, o „Toronto Raptors“ 114:105 (37:28, 24:30, 26:28, 27:19) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ krepšininkus. Tiesa, J.Valančiūnas žaidė penkiomis minutėmis trumpiau nei praėjusį kartą, nes prisirinko pražangų, o atsarginis vidurio puolėjas Bismackas Biyombo jų gavo net 29.

J.Valančiūnas prisirinko pražangų, bet jo tiesioginis oponentas sužaidė prasčiau.<br>USAToday/Scanpix nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Feb 25, 2016, 5:20 AM, atnaujinta Jun 6, 2017, 4:30 PM

Ilgiau aikštėje buvo ir kitas aukštaūgis Patrickas Pattersonas, kuris gavo 37 minutes.

„Raptors“ komandai tai buvo devintoji iš eilės pergalė namuose. Ekipa išlygino savo klubo rekordą.

Starto penkete tradiciškai žaidęs J.Valančiūnas aikštėje praleido 19 minučių. Jis pelnė 14 taškų (dvitaškiai: 6/11, baudų metimai: 2/2), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir penkiskart prasižengė.

37 minutes žaidęs K.A.Townsas pelnė 16 taškų (dvitaškiai: 5/12, tritaškiai: 0/1, baudų metimai: 6/8), atkovojo 6 kamuolius, padarė penkias pražangas, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Vasario pradžioje „Raptors“ 112:117 nusileido „Timberwolves“ komandai. K.A.Townsas tada pelnė 35 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. J.Valančiūnas tuomet surinko 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius.

Bet šįkart K.A.Townsas negalėjo siautėti ir „Raptors“ gerai pasirodė prieš rungtynes su „Cleveland Cavaliers“.

Prie „Raptors“ pergalės 31 tašku prisidėjo DeMaras DeRozanas, o Kyle'as Lowry pelnė 21 tašką. Ketvirtajame kėlinyje D.DeRozanas pelnė 8 taškus, o K.Lowry – 12.  Gynybinio stiliaus „centras“ B.Biyombo pelnė  6 taškus (dvitaškiai: 3/7) ir atkovojo 11 kamuolių.

Paskutinį kartą „Raptors“ devynias pergales iš eilės namuose iškovojo 1999 metais. Seriją nutraukti mėgins „Cavaliers“ komanda.

„Timberwolves“ komandoje Andrew Wigginsas pelnė 26 taškus, o Gorgui Diengas – 21.

Po dviejų kėlinių „Raptors“ pirmavo 61:58.

K.Lowry likus žaisti 53 sekundes pataikė tritaškį, kuris leido „Raptors“ komandai išsiveržti 110:105.