NBA: Stepheno Curry kosmosas ir Kristapo Porzingio šūvis

Kristapas Porzingis nepataikė itin svarbaus komandai tritaškio, Stephenas Curry atliko nuostabų rekordinį metimą, Kobe Bryantas paskutinį kartą apsilankė Memfyje, o LeBronas Jamesas atsitiesė po pralaimėjimo.

S.Curry išlygino neįtikėtiną tritaškių rekordą.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Knicks“ ir „Pacers“ mačas.<br>AP nuotr.
„Thunder“ ir „Mavericks“ mačas.<br>AP nuotr.
S.Curry sužaidė dar vieną fantastišką mačą.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (26)

Feb 25, 2016, 5:50 AM, atnaujinta Jun 6, 2017, 4:15 PM

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį NBA veiksmo netrūko.

Latvis galėjo dovanoti pergalę

K.Porzingis prametė tritaškį likus 1,9 sekundės ir nepasinaudojo proga išvesti savo komandos į priekį, bet šią nemalonią naštą dalijosi su „New York Knicks“ lyderiu Carmelo Anthony. Pastarasis prametė tritaškį paskutinę sekundę, o „Knicks“ išvykoje 105:108 (26:28, 28:24, 26:28, 25:28) pralaimėjo „Indiana Pacers“ komandai.

Šeimininkų komandoje spindėjo Paulas George'as, kuriam prireikė trijų  kėlinių, kad užkurtų savo variklį. P.George'as prametė 10 iš pirmųjų savo 15 metimų. Antrojoje mačo pusėje jis pelnė 25 iš 27 savo taškų, o ketvirtajame kėlinyje – 15 iš jų.

„Knicks“ komanda pralaimėjo jau 13-ąjį kartą per 15 rungtynių, bet laikinasis treneris Kurtas Rambis įžvelgė dalykų, kurie jį džiugino.

„Mums daug padėjo atsarginiai. Turime žaidėjų būrį, kuris suteikė daug energijos“, – sakė jis.

K.Porzingis mačą pradėjo starto penkete ir aikštėje praleido 36 minutes. Jis pelnė 22 taškus. Jose Calderonas pelnė 20 taškų. O nuo suolo pakilęs Kyle'as O'Quinnas surinko 19 taškų per 16 minučių. Jis pakilo nuo suolo.

Mylesas Turneris varžovų komandoje pelnė 24 taškus.

Ant nosies – naujas rekordas

S.Curry išlygino NBA rekordą, kai jau 127-osiose rungtynėse iš eilės pataikė tritaškį. Pirmąjį taiklų tolimą metimą „Golden State Warriors“ žvaigždė pataikė sužaidęs vos 78 sekundes. Tai buvo jo pirmasis metimas.

Dabar S.Curry rekordu dalijasi su Kyle'u Korveriu, bet didelė tikimybė, kad jis per mačą su „Orlando Magic“ pagerins rekordą.

„Tai gana įspūdingas skaičius. Kai kalbėjau apie tai šiemet, žinojau, kad toks egzistuoja. Neįtikėtina, kad kiekvieną vakarą pataikai po tritaškį. Nesvarbu, ar tau krenta, ar ne, vis tiek bent vienas suranda kelią“, – sakė S.Curry.

S.Curry be tritaškio paskutinį kartą liko 2014 metų lapkričio 11 dieną.

Tačiau tai buvo ne vienintelis S.Curry tritaškis vakaro rungtynėse. S.Curry smeigė tolimą metimą per „Miami Heat“ vidurio puolėjo Hassano Whiteside'o rankas likus žaisti 38 sekundes, suteikdamas komandai pranašumą.

„Warriors“ išvykoje šventė pergalę 118:112 (21:30, 30:25, 29:28, 38:29).

S.Curry pelnė 42 taškus. Klay Thompsonas pridėjo 33 taškus. Ketvirtajame kėlinyje jis pelnė 15 taškų iš eilės.

S.Curry 40 taškų ribą peržengė devintąjį kartą šį sezoną.

Dwyane'as Wade'as „Heat“ komandoje pelnė 32 taškus.

Atsisveikino su Memfiu

Kobe Bryantas paskutinį kartą žaidė Memfyje ir areną paliko su 13 taškų. „Los Angeles Lakers“ ikona pataikė 3 dvitaškius iš 7, 2 tritaškius iš 7 ir 1 baudų metimą iš dviejų. „Lakers“ 119:128 (26:36, 32:31, 26:30, 35:31) pralaimėjo „Memphis Grizzlies“ komandai.

Nugalėtojų komandoje Mattas Barnesas pelnė 25 taškus, o jo komanda nė karto neatsiliko.

Mike'as Conley prie jo prisidėjo 24 taškais.

„Lakers“ komandoje Jordanas Clarksonas pelnė 28 taškus ir 21 iš jų – antrojoje mačo pusėje.

K.Bryantas „Grizzlies“ arenoje keletą kartų sulaukė ypatingų sirgalių ovacijų – šie plojo ir skandavo jo vardą atsistoję.

Ir vėl gerame kelyje

„Charlotte Hornets“ pasirinko kone blogiausią laiką išvykai į „Cleveland Cavaliers“ teritoriją. LeBronas Jamesas ir Kyrie Irvingas pelnė po 23 taškus, o komanda atsitiesė po vieno skaudžiausių mačų šį sezoną.

„Cavaliers“ 114:103 (23:24, 40:28, 25:24, 26:27) nugalėjo „Hornets“ ekipą bei taip užmiršo pralaimėjimą „Detroit Pistons“ ekipai. Tuomet L.Jamesas pelnė mažiausiai taškų šį sezoną – 12.

„Hornets“ komandoje Kemba Walkeris pelnė 20 taškų.

Kiti rezultatai:

„Detroit Pistons“ – „Philadelphia 76ers“ 111:91 (33:20, 32:22, 20:19, 26:30)

„Chicago Bulls“ – „Washington Wizards“ 109:104 (28:31, 29:24, 32:24, 20:25)

„Dallas Mavericks“ – „Oklahoma City Thunder“ 103:116 (24:33, 27:25, 30:29, 22:29)

„Los Angeles Clippers“ – „Denver Nuggets“ 81:87 (19:23, 20:30, 23:18, 19:16)

„Sacramento Kings“ – „San Antonio Spurs 92:108 (24:25, 14:24, 32:27, 22:32)