AP nuotr.
AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

2016-02-26 06:22, atnaujinta 2017-06-06 12:55

Stephenas Curry nemažina apsukų – gynėjas pagerino rekordą, pelnė 51 tašką ir atvedė „Golden State Warriors“ (52 pergalės/5 pralaimėjimai) į eilinę sėkmę NBA arenoje – šį kartą lygos čempionai išvykoje 130:114 (33:30, 26:33, 40:28, 31:23) įveikė „Orlando Magic“ krepšininkus (25/31).

S.Curry per 34 minutes surinko 51 tašką (10/12 dvit., 10/15 trit., 1/1 baud.met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir penkis kartus suklydo.

S.Curry bent vieną tritaškį pataikė jau 128-ose rungtynėse iš eilės. Tai – naujas lygos rekordas. Anksčiau jis priklausė Kyle'ui Korveriui, tą padariusiam 127 rungtynes iš eilės.

„Aš nežinau, ar šis rekordas yra svarbus. Jam tai per lengva. Jam įmesti tritaškį yra tas pats, kas dvitaškį. Mes iš jo jau tikimės metimų nuo vidurio linijos. Neįsivaizduoju, kaip ši jo serija galėtų nutrūkti“, – pečiais traukė „Warriors“ treneris Steve'as Kerras.

Tai buvo trečias kartas šiame sezone, kai S.Curry pelnė daugiau nei 50 taškų. Tai pirmas kartas nuo 2008-2009 metų sezono, kai žaidėjas tiek kartų perkopia šią taškų ribą. Tada tai padarė LeBronas Jamesas ir Dwyane'as Wade'as. Vien per trečią kėlinį gynėjas pelnė 24 taškus, o kėlinį pabaigė paskutinės sekundės metimu iš vidurio aikštės ir pradėjo juoktis.

„Taip, aš juokiausi, nes tokie dalykai neturėtų nutikti“, – po rungtynių linksmos nuotaikos neprarado 27-erių krepšininkas.

„Warriors“ komandai 14 taškų surinko M.Speightsas, po 12 – Draymondas Greene'as ir Andrew Bogutas.

„Magic“ komandai Evanas Fournier pelnė 20, o Aaronas Gordonas – 19 taškų.