Paskutinių sekundžių dramą NBA laimėjo „Hornets“

„Hornets“ iššvaistė pranašumą, bet šventė pergalę.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Feb 27, 2016, 7:48 AM, atnaujinta Jun 6, 2017, 9:04 AM

Kemba Walkeris „išmaudo“ tris varžovus bei pelno dvitaškį iš po krepšio. Šis epizodas nulėmė susitikimo tarp „Charlotte Hornets“ ir „Indiana Pacers“ ekipų baigtį. Rungtynes 96:95 (29:26, 24:24, 24:20, 19:25) laimėjo „Hornets“.

Pirma susitikimo pusė klostėsi itin atkakliai ir nė vienai ekipai nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo. Po didžiosios pertraukos aikštėje siautęs Marvinas Williamsas padėjo „Hornets“ atitrūkti (73:61), tačiau ketvirtame kėlinyje kova užvirė iš naujo. Likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes George‘as Hillas po ilgos pertraukos išvedė „Pacers“ į priekį – 83:82.

Paskutinę rungtynių minutę Indianos krepšininkai pasitiko turėdami trijų taškų deficitą, tačiau dvitaškius pelnė Paulas George‘as bei Monta Ellisas (95:94). Vis dėlto lemiamos atakos metu K.Walkeris ir komandos draugai neklydo: „Hornets“ įveikė turnyrinės lentelės kaimynus.

„Visi rodė į mane, komandos draugai norėjo, kad aš baigčiau paskutinę ataką“, – po mačo sakė K.Walkeris.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė M.Williamsas – 26 taškai. K.Walkeris pridėjo 22, Cody Zelleris – 14. „Pacers“ ekipoje išsiskyrė P.George‘as – 32 taškai.

„Pacers“ Rytų konferencijoje rikiuojasi šešti, „Hornets“ – septinti.