„Sūduva“ namuose Baltijos moterų lygoje patiesė „Olimpiją“

Marijampolės „Sūduva“ Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) įsirašė dar vieną pergalę. Antradienį vykusiose C grupės varžybose marijampolietės namuose rezultatu 88:77 (22:14, 19:18, 29:23, 18:22) įveikė Gardino „Olimpiją“.

Marijampolės „Sūduva“ Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) įsirašė dar vieną pergalę.<br>bcsuduva.lt

Mar 1, 2016, 11:22 PM, atnaujinta Jun 5, 2017, 10:05 PM

„Sūduva“ rungtynes pradėjo ne itin užtikrintai bei kėlinio pradžioje atsilikinėjo 5:8. Visgi daugiausiai L. Svarytės ir S. Baliutavičiūtės pastangomis marijampolietės išsiveržė į priekį ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 22:14. Vėliau „Sūduva“ tik didino savo pranašumą, kuris trečiajame kėlinyje siekė 18 taškų – 60:42. „Olimpijos“ greito žaidimo tempo neatlaikiusios marijampolietės ėmė barstyti savo pranašumą, kuris trečiojo ketvirčio pabaigoje jau siekė tik 10 taškų.

Lemiamame ketvirtyje baltarusės apsukų nemažino ir sumažino savo deficitą iki vienaženklio skaičiaus, tačiau daugiau „Olimpijai“ tose rungtynėse nuveikti nepavyko, o „Sūduva“ įsirašė dvyliktąją pergalė BWBL pirmenybėse.

Naudingiausiai „Sūduvos“ ekipoje rungtyniavo aukštaūgės I. Šalkauskė ir L. Svarytė, kurios pelnė atitinkamai 22 ir 21 tašką. 13 taškų pridėjo N. Skadaitė, 10 – S. Baliutavičiūtė.

„Olimpijos“ komandoje išsiskyrė N. Dashkecih ir M. Filončik pelniusios atitinkamai 20 ir 17 taškų.

Naudingiausia žaidėja „Sūduvos“ gretose pripažinta L. Svarytė, „Olimpijos“ – N. Dashkecih.