Jonas Valančiūnas aikštėje užfiksavo simbolinę rekordinę seriją

J.Valančiūnas žaidė 25 minutes ir pelnė 10 taškų.<br>„USAToday/““Scanpix“ nuotr.
„Jazz“ ir „Raptors“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Mar 3, 2016, 5:16 AM, atnaujinta Jun 5, 2017, 6:40 PM

Jonas Valančiūnas užfiksavo simbolinį savo rekordą, kai jau dvyliktosiose rungtynėse iš eilės pelnė dviženklį taškų skaičių. „Toronto Raptors“ lietuvis tokią seriją yra užfiksavęs ir anksčiau. Tačiau svarbiausia buvo ne J.Valančiūno asmeniniai skaičiai, o rekordinė „Raptors“ pergalė.

„Raptors“ namuose 104:94 (24:26, 28:23, 33:25, 19:20) nugalėjo „Utah Jazz“ ekipą. Tai buvo 11-oji pergalė iš eilės namuose, tad „Raptors“ išlygino savo rekordą. Jeigu komanda iškovos dar vieną pergalę, „Raptors“ užfiksuos naują rekordą.

Toronto klubui ši pergalė lengva nebuvo. Pirmaujanti komanda keitėsi 11 kartų, o pirmojoje pusėje lygus rezultatas buvo užfiksuotas 9 kartus.

J.Valančiūnas žaidė 25 minutes ir pelnė 10 taškų (dvitaškiai: 4/8, baudų metimai: 2/2), atkovojo 8 kamuolius, 3 kartus prasižengė.

Į aikštę sugrįžo mačą praleidęs Kyle'as Lowry. „Raptors“ įžaidėjas pelnė 32 taškus. Kitas komandos lyderis DeMaras DeRozanas surinko 31 tašką.

„Jazz“ ekipoje Gordonas Haywardas pelnė 26 taškus.