Susigrąžina pozicijas: Donatas Motiejūnas – vėl starto penkete

„Houston Rockets“ krepšininkai po itin sunkios kovos savo aikštėje 100:95 (25:28, 28:24, 23:24, 24:19) palaužė „New Orleans Pelicans“ klubą. Ši pergalė – itin svarbi, siekiant užsitikrinti vietą atkrintamajame NBA etape. Dabar „Rockets“ Vakarų konferencijoje užima aštuntąją vietą.

D.Motiejūnas ginasi prieš N.Cole'ą.<br>AP nuotr.
„Rockets“ ir „Pelicans“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Mar 3, 2016, 5:34 AM, atnaujinta Jun 5, 2017, 6:40 PM

„Rockets“ pavyko pergalę iškovoti netgi siaubingai mėtant. Komanda iš 34 tritaškių pataikė vos tris metimus bei padarė 21 klaidą. Hjustono klubas tapo pirmuoju NBA istorijoje, kuris iš 30 mestų tritaškių pataikė vos triskart.

Šiame mače sirgaliai išvydo 43 klaidas, bet Donatas Motiejūnas prie šios statistikos neprisidėjo. D.Motiejūnas rimto indėlio į siaubingą tritaškių pataikymą taip pat neįdėjo – iš toli metė tik kartą.

Starto penkete antrą kartą šį sezoną rungtynes pradėjęs lietuvis žaidė 22 minutes ir surinko 7 taškus (dvitaškiai: 3/6, tritaškiai: 0/1, baudų metimai: 1/ 4), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė.

34-uoju komandos bandymu (tritaškį) svarbiausią komandos metimą atliko Patrickas Beverley. Jis pataikė likus žaisti mažiau nei minutę ir suteikė Hjustono klubui pranašumą.

Jamesas Hardenas pelnė 39 taškus ir atkovojo 12 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus. „Rockets“ lyderis padarė net 8 klaidas. 16 taškų pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Dwightas Howardas suklydo 4 kartus.

„Pelicans“ komandoje Norrisas Cole pelnė 21 tašką ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Anthony Davisas pelnė 12 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.