NBA: LeBronas Jamesas su ekipa ruošia ginklą prieš „Warriors“

„Wizards“ ir „Cavaliers“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Mar 5, 2016, 6:49 AM, atnaujinta Jun 5, 2017, 11:49 AM

LeBronas Jamesas pakeitė poziciją, o „Cleveland Cavaliers“ parodė, kad turi ginklą, kuris galėtų suveikti, jeigu NBA vicečempionai ir vėl kovotų finale. Kristapas Porzingis suringo savo taškų dalį, bet taiklumu pasigirti negalėjo. Jam teko stebėti, kaip komandos lyderis atlieka svarbiausią mačo metimą ir nepataiko. Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA veiksmo netrūko.

Žemas penketas veikė

L.Jamesas užėmė sunkiojo krašto puolėjo poziciją „Cavaliers“ starto sudėtyje, kai vicečempionai nusprendė išmėginti žemą penketą. Per tris kėlinius jis priartėjo prie trigubo dviženklio, bet taip jo ir neužfiksavo.

„Cavaliers“ savo aikštėje 108:83 (27:23, 32:19, 24:21, 25:20) nugalėjo „Washington Wizards“ komandą.

L.Jamesas pelnė 19 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Bet trigubo dviženklio jis nesivaikė ir ketvirtąjį kėlinį ramiai praleido ant suolo.

„Cavaliers“ galbūt surado stilių, kuris gali jiems padėti kovoje prieš „Golden State Warriors“, jeigu ekipos vėl susitiks NBA finale“, – rašė nba.com portalas, prisimindamas praėjusį sezoną, kai „Warriors“ komanda Klivlando klubui sudavė antausį, panaudodama žemą ir greitą penketą.

„Mums tai išėjo į naudą. Mūsų puolėimas – gerokai greitesnis ir tikslesnis, kai žaidžiu ketvirtojoje pozicijoje“, – sakė L.Jamesas.

Timofejus Mozgovas pelnė 14 taškų. Dvylika iš jų – dėjimais.

„Cavaliers“ trenerio Tyronno Lue mažajame starto penkete nebuvo vietos Kevinui Love.

„Wizards“ komandoje Johnas Wallas pelnė 17 taškų, o Markieffas Morrisas pridėjo 13.

Prametė svarbiausią tritaškį

K.Porzingis pelnė 15 taškų, pataikydamas 5 dvitaškius iš 11, vieną tritaškį iš trijų bei du baudų metimus iš keturių. Jis atkovojo ir penkis kamuolius, bet latvis pergale džiaugtis negalėjo.

New York Knicks“ išvykoje 104:105 (31:27, 27:26, 29:28, 17:24) pralaimėjo „Boston Celtics“ komandai. Carmelo Anthony Niujorko klubui galėjo išplėšti pergalę, bet per paskutines sekundes išmestas tritaškis buvo itin netaiklus.

C.Anthony pelnė 30 taškų, o Arronas Afflalo – 17.

„Celtics“ komandoje Isaiah Thomasas pelnė 32 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Kiti rezultatai:

„Charlotte Hornets“ – „Indiana Pacers“ 108:101 (31:30, 24:20, 25:32, 28:19)

„Orlando Magic“ – „Phoenix Suns“ 84:102 (29:29, 21:29, 16:26, 18:18)

„Philadelphia 76ers“ – „Miami Heat“ 102:112 (29:40, 20:19, 28:25, 25:28)

„Toronto Raptors“ – „Portland Trail Blazers“ 117:115 (31:30, 27:22, 32:25, 27:38)

„Memphis Grizzlies“ – „Utah Jazz“ 94:88 (19:28, 30:11, 18:33, 27:16)

„Milwaukee Bucks“ – „Minnesota Timberwolves“ 116:101 (29:35, 33:21, 36:25, 18:20)

„Denver Nuggets“ – „Brooklyn Nets“ per pratęsimą 120:121 (25:31, 32:32, 33:27, 22:22, 8:9)

„Los Angeles Lakers“ – „Atlanta Hawks“ 77:106 (19:26, 17:28, 23:20, 18:32)