„Unicaja“ krito, o Mindaugą Kuzminską stabdė J. Plazos taktika

Mindaugas Kuzminskas žvėriškai pradėjo rungtynes prieš „Barcelona“, tačiau buvo ilgam pasodintas ant suolo, o ilgą laiką pirmavusi Malagos „Unicaja“ krito išvykos rungtynėse – 77:83 (24:21, 25:21, 15:23, 13:18).

AFP/Scanpix nuotr.

Mar 6, 2016, 7:44 PM, atnaujinta Jun 2, 2017, 1:24 PM

26-erių M.Kuzminskas vien per pirmą kėlinį pelnė 7 taškus, tačiau buvo pakeistas jo pabaigoje ir į aikštę grįžo tik antro kėlinio paskutinėmis minutėmis.

Išsiderinęs krepšininkas mačą pabaigė savo sąskaitoje turėdamas 12 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.). Lietuvis žaidė tik 17 minučių.

Pirmoje rungtynių pusėje Malagos klubas beveik nuolat buvo priekyje ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 49:42.

Viskas pradėjo keistis trečiame kėlinyje, po kurio taško persvarą jau turėjo šeimininkai.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirto kėlinio antroje pusėje. „Barcelona“ pirmavo tik 71:70, bet po tritaškį pataikė Juanas Carlosas Navarro ir Carlosas Arroyo, dvitaškį pridėjo Justinas Doellmanas ir šeimininkai pabėgo – 79:70.

Malagos ekipa nesugebėjo pelnyti taškų beveik šešias minutes ir pralaimėjo.

„Unicaja“ klubui Jackas Cooley surinko 17 taškų.

Laimėtojams C.Arrory surinko 15, Aleksandras Vezenkovas 13, Pau Ribas 11, o J.C.Navarro 10.