Milano klubas vargo su autsaideriu, Mantas Kalnietis – tuščias

Šešioliktą pergalę Italijos vyrų

M.Kalnietis žaidė vos devynias minutes.<br>Indrė Pix nuotr.

Mar 6, 2016, 9:21 PM, atnaujinta Jun 2, 2017, 1:24 PM

Milano ekipa sekmadienį savo aikštėje po pratęsimo 94:90 (25:20, 13:19, 21:18, 20:22, 15:11) įveikęs autsaiderę Turino „Manital“ (6 pergalės ir 16 pralaimėjimų) ekipą.

Vos 9 minutes aikštelėje praleidęs lietuvis į varžovų krepšį nemetė, bet sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį suklydo.

19 taškų nugalėtojams pelnė Krunoslavas Simonas, 18 – Oliveris Lafayette'as, 16 – Rakimas Sandersas, 14 – Jamelis McLeanas.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė DJ White'as (23 tšk.), Stefano Mancinellis ir Christianas Eyenga (po 15 taškų).

Devintą pergalę iškovojo ir į dešimtą vietą pakilo Varezės „Openjobmetis“ (9/13) klubas, kuriame nebuvo registruotas Ovidijus Varanauskas, savo aikštėje 96:82 (17:25, 23:16, 23:23, 33:18) nugalėjęs aštuntojoje pozicijoje esančius Trento „Dolomiti Energia“ (11/10) krepšininkus.

Kitos sekmadienį vakare žaidusios ekipos su lietuviais patyrė nesėkmes – tryliktą vietą užimanti Kapo d'Orlando „Betaland“ (8/14) komanda su Simu Jasaičiu, svečiuose 73:74 (nusileido trečiojoje pozicijoje esantiems Kremonos „Vanoli“ (15/7) krepšininkams, o į penkioliktą vietą nukritęs Tautvydo Lydekos Pezaro „Consultinvest“ (7/14) penketukas išvykoje 76:81 turėjo pripažinti į šeštąją poziciją pakilusios Brindizio „Enel“ (11/11) ekipos pranašumą.

Ne pačias geriausias rungtynes sužaidęs S. Jasaitis per 30 minučių pelnė 4 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 1/1, baudos 2/2) taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, trissyk suklydo ir prasižengė 2 kartus, o 23 minutes aikštelėje praleidusio T. Lydekos sąskaitoje 8 (dvitaškiai 1/2, baudos 6/8) taškai, 4 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos ir 5 pražangos.

Antroje vietoje lieka Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (15/6) komandą su Darjušu Lavrinovičiumi ir Rimantu Kaukėnu, o ketvirtąją poziciją užima Avelino „Sidigas“ (14/8) komanda su Benu Veikalu.

„Lietuva tiesiogiai“: ar žinome kur slėptis karo atveju?