„Sūduvos“ krepšininkės įveikė iššūkį metusią „Kibirkštį“

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) nelengvą pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduva“ (20/2), kuri namuose 79:73 (22:12, 18:20, 18:18, 21:23) įveikė Vilniaus „Kibirkšties“ (16/7) krepšininkes.

J.Kraujūnaitė pelnė 19 taškų.

lmkl.lt ir lrytas.lt inf.

2016-03-08 20:04, atnaujinta 2017-06-02 07:34

Pirmąjį kėlinį labiau susikaupusios pradėjo „Kibirkšties“ krepšininkės, kurios sužaidus daugiau nei 3 minutes pirmavo 10:4. Tačiau marijampolietės ne tik varžoves pasivijo, bet ir artėjant kėliniui į pabaigą, persvėrė rezultatą – 15:12. Kėlinį 7:0 baigusi „Sūduva“ po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 22:12.

Antrąjį ketvirtį marijampolietės pradėjo 6 taškais be atsako ir dar labiau pabėgo į priekį – 28:12. Vilnietėms tik kėlinio pabaigoje pavyko pagerinti savo puolimą ir pristabdyti „Sūduvą“. „Kibirkštis“ baigė kėlinį atkarpą 7:0 ir prieš antrąją mačo dalį turėjo 8 taškų deficitą – 32:40.

Po ilgosios pertraukos vilnietės ir toliau artėjo prie šeimininkių, o netrukus „Sūduvos“ deficitas liko tik minimalus – 40:39. „Sūduva“ nutolo tik baigiantis kėliniui, kuomet šeimininkės įgavo 8 taškų pranašumą ir tokį išlaikė iki ketvirčio pabaigos – 58:50.

Lemiamame kėlinyje „Kibirkštis“ ir vėl buvo priartėjusi (56:62), tačiau marijampolietės surengė sėkmingas atakas – 68:58. Visgi likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, spurtą surengusi „Kibirkštis“ paliko varžovėms tik 4 taškų pranašumą ir sugrąžino intrigą – 66:70. Likus žaisti 19 sekundžių, komandas vis dar teskyrė 4 taškai (77:73), tačiau Andros Gabalytės taiklūs baudų metimai įtvirtino „Sūduvos“ pergalę – 79:73.

„Sūduva“: I.Šalkauskė (7 atk. kam., 5 rez. perd.) 22, S.Baliutavičiūtė (10 atk. kam.) 19, N.Skadaitė 16, L.Svarytė (15 atk. kam.) 10.

„Kibirkštis“: J.Kraujūnaitė 19, E.Šniokaitė (4 per. kam.) 15, Sh.Landry (9 atk. kam.) 14, D.Šarauskaitė (6 atk. kam.) 12.