R. Kaukėno metų rungtynės – net 24 taškai

Komandoms galbūt ir nebūtų reikėję žaisti pratęsimo, tačiau ketvirtojo kėlinio lemiamomis akimirkomis R.Kaukėnas prametė tritaškį ir ekipoms prireikė papildomų 5 minučių. Visgi pratęsime lietuvio ranka nedrebėjo, ir esant rezultatui 90:90, mūsiškis smeigė tolimą metimą ir perlaužė mačo eigą.

Rimantas Kaukėnas<br>AFP nuotr.

2016-03-08 07:38, atnaujinta 2017-06-02 09:59

Nugalėtojų gretose Rimantas Kaukėnas per 34 min. pelnė 24 taškus (dvitaškiai 7/9, tritaškiai 2/3, baudos 4/5), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasiženg 3 kartus. Darjušas Lavrinovičius nežaidė.

Italijos čempionate pirmaujančios „Grissin Bon“ komandos sąskaitoje – 16 pergalių ir šeši pralaimėjimai.