NBA: R. Westbrookas atitrūko nuo grandinės, S. Curry metė bombą

Russellas Westbrookas kone eilinį kartą užfiksavo trigubą dviženklį, „Golden State Warriors“ pakėlė rekordo kartelę, nors Stephenas Curry stebuklų ir nedarė, o „Cleveland Cavaliers“ ir toliau mokėsi.

R.Westbrookas ir vėl užfiksavo trigubą dviženklį.<br>AP nuotr.
„Cavaliers“ ir „Kings“ mačas.<br>AP nuotr.
S.Curry antrajame kėlinyje su sirena smeigė tritaškį nuo aikštės vidurio.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Mar 10, 2016, 6:59 AM, atnaujinta Jun 2, 2017, 4:36 AM

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį NBA veiksmo netrūko.

Ir vėl trigubas

Kai R.Westbrookas pasiekia trigubą dviženklį, „Oklahoma City Thunder“ iškovoja pergalę. Šią taisyklę vienas „Thunder“ lyderių patvirtino ir kovoje su „Los Angeles Clippers“. „Thunder“ 120:108 (39:29, 24:33, 29:21, 27:25) nugalėjo savo kaimynę Vakarų konferencijoje.

R.Westbrookas pelnė 25 taškus, atliko daugiausia rezultatyvių perdavimų karjeroje (20) ir atkovojo 11 kamuolių. Tai – pirmasis trigubas dviženklis, kuomet pelnoma bent 20 taškų ir atliekama bent 20 rezultatyvių perdavimų nuo 1998 metų, kai tokius skaičius fiksavo Rodas Stricklandas.

Tai buvo 30-asis trigubas dviženklis R.Westbrooko karjeroje ir vienuoliktasis šį sezoną.

Kevinas Durantas prie pergalės pridėjo 30 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Clippers“ ekipoje Jeffas Greenas pelnė 23 taškus, o J.J.Redickas – 22.

Tęsia rekordinę seriją

„Warriors“ krepšininkai pagerino pirmadienį pasiektą savo rekordą. „Warriors“ iškovojo 46-ąją namų pergalę reguliariajame sezone iš eilės ir dabar turi 57 pergales ir 6 pralaimėjimus. Pirmadienį „Warriors“ pagerino šį rekordą, anksčiau priklausiusį „Chicago Bulls“ klubui.

„Warriors“ namuose naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 115:94 (23:21, 29:20, 29:22, 34:31) nugalėjo „Utah Jazz“ ekipą.

S.Curry šiame mače pelnė 12 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Jis per 31 minutę pataikė 1 dvitaškį iš trijų, tris tritaškius iš devynių ir vieną baudos metimą iš dviejų.

Tačiau jam pavyko pateikti įdomiausią mačo momentą. S.Curry antrajame kėlinyje su sirena smeigė tritaškį nuo aikštės vidurio.

Klay Thompsonas pelnė 23 taškus.

Shawnas Mackas „Jazz“ komandoje pelnė 18 taškų.

Vėl pergalių kelyje

Rytų konferencijos viršūnėje įsitaisiusi „Cleveland Cavaliers“ komanda atsigavo po pralaimėjimo „Memphis Grizzlies“, bet, LeBrono Jameso žodžiais, vis dar mokosi. „Cavaliers“ 120:111 (28:25, 26:35, 35:24, 31:27) išvykoje palaužė „Sacramento Kings“ krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 8 minutes rezultatas dar buvo 96:96.

„Cavaliers“ bėgti ėmė po K.Love'o serijos, likus žaisti putrečios minutės. K.Love pataikė du baudų metimus, o tada smeigė tritaškį su pražanga. Po šių momentų „Cavaliers“ pirmavo 115:108.

Netrukus J.Smithas pridėjo tritaškį, o tada baudų metimus sumetė ir L.Jamesas. Buvo likę žaisti 40 sekundžių, o „Cavaliers“ užtikrintai pirmavo 120:108.

L.Jamsas prie pergalės pridėjo 25 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. Kyrie Irvingas pelnė 30 taškų.

„Kings“ komandoje DeMarcusas Cousinsas pelnė 29 taškus.

Kiti rezultatai:

„Boston Celtics“ – „Memphis Grizzlies“ 116:96 (24:26, 28:29, 31:12, 33:29)

„Charlotte Hornets“ – „New Orleans Pelicans“ 122:113 (39:28, 32:32, 28:30, 23:23)

„Philadelphia 76ers“ – „Houston Rockets“ 104:118 (27:21, 25:40, 27:32, 25:25)

„Milwaukee Bucks“ – „Miami Heat“ 114:108 (29:22, 28:32, 23:31, 34:23)

„Dallas Mavericks“ – „Detroit Pistons“ 96:102 (28:26, 24:28, 22:22, 22:26)