NBA rungtynėse – netikėtas trenerio sprendimas D. Motiejūnui

Donatas Motiejūnas turėjo gerą progą parodyti savo jėgą, kai „Houston Rockets“ susitiko NBA autsaiderę „Philadelphia 76ers“ komandą, bet komandos treneris jį laikė ant suolo. D.Motiejūnas rungtynes pradėjo starto penkete, bet vėliau kiek netikėtai trenerio sprendimu žaidė tik epizodiškai.

D.Motiejūnas antrojoje rungtynių pusėje net nežaidė.<br>USAToday/Scanpix nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Mar 10, 2016, 5:25 AM, atnaujinta Jun 2, 2017, 4:56 AM

„Rockets“ išvykoje 118:104 (21:27, 40:25, 32:27, 25:25) nugalėjo „76ers“ krepšininkus, bet D.Motiejūnas rungtynes dažniau stebėjo nuo suolo.

Jis aikštėje iš viso praleido 6 minutes ir 45 sekundes. 25 metų 213 cm ūgio lietuvis taškų nepelnė ir prametė vienintelį mestą dvitaškį. Jis dar spėjo atkovoti kamuolį ir triskart prasižengė.

D.Motiejūnas rungtynes pradėjo dvejomis greitomis pražangomis ir staigiai buvo sodinamas ant suolo. Jis aikštėje pasirodė ir antrojo kėlinio pradžioje, bet vėl prasižengė, tad J.B.Bickerstaffas jį vėl sugrąžino ant suolo.

Tai buvo paskutinis kartas, kai šiose rungtynėse sirgaliai aikštėje matė D.Motiejūną.

Jamesas Hardenas prie pergalės prisidėjo 29 taškais, o Dwightas Howardas pelnė 21 tašką ir atkovojo 18 kamuolių.

Rungtynėse suspindėjo ir veteranas Jasonas Terry, NBA rungtyniaujantis jau 17-ąjį sezoną. Jis iš viso pelnė 10 taškų, o septynis iš jų surinko per paskutines keturias minutes, kuomet „76ers“ buvo skirtumą sumažinę iki dviejų taškų – 105:103.

Beje, šiose rungtynėse J.B.Bickerstaffas ant suolo laikė ir kitus sunkiojo krašto puolėjus. Clintas Capella žaidė šiek tiek daugiau nei 1- minučių, o Monterezlas Harrellas šiek tiek daugiau nei 7.

Pergalė „Rockets“ komandai leido tvirčiau įsitvirtinti vietą NBA atkrintamosiose garantuojančioje aštuntojoje Vakarų konferencijos vietoje.

„76ers“ ekipai tai buvo 13-oji nesėkmė iš eilės. Ishas Smithas šioje komandoje pelnė 21 tašką, o Nerlensas Noelis ir Robertas Covingtonas pridėjo po 17.