Po seksualumo proveržio internete – rekordinis žiūrovų skaičius

Sunkią pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) įsirašė titulą ginančios „Utenos“ (21/2) krepšininkės, išvykoje 95:78 (34:25, 23:21, 16:25, 22:7) pranokusios Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (3/20) komandą.

D.Mattox pelnė 24 taškus.<br>Instagram nuotr.

krepsinis.net ir bcutena.lt

2016-03-10 19:18, atnaujinta 2017-06-02 02:24

Iki šiol „Šiaulių-Universiteto“ namų mačų lankomumas siekdavo 50 sirgalių, tačiau interneto sensacija tapusi Deja Mattox pritraukė dvigubai daugiau žiūrovų – jų dvikovoje su „Utena“ buvo 100.

D.Mattox išgarsėjo dėl to, kad „duoda garo“ socialiniuose tinkluose – ji be skrupulų deda nuotraukas, kurios pas mus vadinamos pikantiškomis.

Ji „Instagram“ profilyje demonstruoja savo tobulas kūno linijas, nemenką krūtinę. Sportininkė be jokios baimės dedasi nuotraukas, kuriose ji yra su mažai ką dengiančia liemenėle ar gundančiais rūbais.

Per pirmąsias 5 žaidimo minutes priekyje buvo „Utenos“ komanda, bet viešnioms atitrūkti nebuvo leista – 15:14.

„Šiaulių-Universiteto“ ekipa atsakė spurtu 10:2 ir įgijo pranašumą – 24:17. Alfredas Vainauskas paprašė minutės pertraukėlės, po kurios likusią 3 minučių atkarpą viešnios laimėjo net 17:1 bei po pirmųjų dešimties žaidimo minučių vėl pirmavo – 34:25. Antrajame ketvirtyje uteniškės kontroliavo situaciją ir didino savo pranašumą, kuris 16-ąją minutę pasiekė 19 taškų – 52:33.

Vis dėlto „Šiaulių-Universiteto“ krepšininkės likusias minutes sužaidė geriau ir prieš didžiąją pertrauką sumažino deficitą – 46:57. Nors Ieva Šimkutė dvitaškiu pradėjo trečiąjį kėlinį (59:46), šiaulietės įmetė 8 taškus be atsako ir priartėjo – 54:59. Dalios Belickaitės baudos metimai leido nutraukti „Utenos“ tylą (61:54), tačiau likus žaisti 3 minutes „Šiaulių-Universiteto“ atsilikimas buvo minimalus – 64:65.

Viešnios čia pat truktelėjo į priekį (70:65), bet kėlinys baigėsi LMKL čempionėms pirmaujant vos 2 taškais – 73:71. Lemiamą mačo atkarpą „Utena“ pradėjo pavyzdingai besigindama – per 6 minutes nepraleido nė taško, pati pelnė 8 taškus ir susikrovė dviženklį pranašumą – 81:71. Per likusį laiką šiaulietės atsitiesti nebesugebėjo ir skirtumą dar labiau padidinusi Utenos komanda iškovojo pergalę.

„Šiauliai-Universitetas“: D.Mattox 24, S.Kuodienė 14, F.Hilliard 11, U.Bukauskaitė 10 (6 rez. perd.).

„Utena“: I.Šimkutė 22 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), R.Valentienė 16 (4/6 tritaškiai), L.Rickevičiūtė 13, D.Belickaitė 12, M.Solopova 11 (7 atk. kam.).