„Warriors“ namie laimėjo 48-ąjį kartą iš eilės, „Spurs“ – 41-ąjį

NBA tęsiasi dvi rekordinės namų pergalių serijos. Titulą ginantis „Golden State Warriors“ šeštadienio naktį savo arenoje laimėjo 48-ąjį kartą iš eilės, o apie titulą svajojantis „San Antonio Spurs“ – 41-ąjį.

S.Curry prabilo tada, kai labiausiai reikėjo.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Mar 13, 2016, 8:16 AM, atnaujinta Jun 1, 2017, 10:15 PM

Šios dvi serijos patenka tarp trijų ilgiausių per visą lygos istoriją.

Tarp jų įsiterpia tik „Chicago Bulls“ ekipa, kuri 1995-1996 metų sezone namuose laimėjo 44 sykius iš eilės.

Lenktynės su „Bulls“

„Warriors“ žvaigždė Stephenas Curry pelnė 35 taškus, iš jų 15 – ketvirtajame kėlinyje, kai Ouklendo ekipa namuose 123:116 įveikė „Phoenix Suns“.

Šeimininkai pradėjo paskutinį kėlinį atsilikdami 9 taškais, tačiau išsikapstė. S.Curry buvo prisirinkęs pražangų ir dėl to sėdėjo ant suolo trečiajame kėlinyje, bet pabaigoje vėl blykstelėjo, pataikęs tris tritaškius.

„Warriors“ turi 59 pergales ir 6 pralaimėjimus. Čempionai kol kas viena pergale lenkia „Chicago Bulls“ grafiką, kai 1995-1996 m. reguliariajame sezone ši ekipa iškovojo 72 pergales ir patyrė 10 pralaimėjimų.

„Spurs“ neįveikiami namie

San Antonijuje irgi tęsiasi įspūdinga serija.

Kawhi Leonardas pelnė 26 taškus ir daugiausia prisidėjo, kad „Spurs“ namuose įveiktų „Oklahoma City Thunder“ ekipą 93:85.

LaMarcus Aldridge'as pridėjo 24 taškus, o svečiams Kevinas Durantas pelnė 28 taškus.

Kartu „Spurs“ atkeršijo varžovams už pralaimėjimą pirmosiose sezono rungtynėse Oklahomoje.

Šeštadienio rungtynių rezultatai

„Toronto Raptors“ – „Miami Heat“ 112:104, po pratęsimo (28:24, 25:22, 17:25, 27:26; 15:7)

„Charlotte Hornets“ – „Houston Rockets“ 125:109 (34:19, 28:38, 28:30, 35:22)

„Dallas Mavericks“ – „Indiana Pacers“ 105:112 (23:26, 28:29, 24:28, 30:29)

„Philadelphia 76ers“ – „Detroit Pistons“ 111:125 (32:27, 25:25, 30:38, 24:35)

„Atlanta Hawks“ – „Memphis Grizzlies“ 95:83 (18:22, 31:19, 22:17, 24:25)

„Milwaukee Bucks“ – „New Orleans Pelicans“ 103:92 (33:28, 22:24, 22:19, 26:21)

„San Antonio Spurs“ – „Oklahoma City Thunder“ 93:85 (25:22, 20:27, 21:19, 27:17)

„Denver Nuggets“ – „Washington Wizards“ 116:100 (27:23, 25:27, 23:33, 41:17)

„Golden State Warriors“ – „Phoenix Suns“ 123:116 (31:24, 29:32, 26:39, 37:21)

„Portland Trail Blazers“ – „Orlando Magic“ 121:84 (31:24, 32:18, 27:23, 31:19).