„Hoptrans-Sirenos“ nušlavė Kauno „Aistes-LSU“

Triuškinančia pergale Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliarųjį sezoną baigė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (12/12), kurios namuose 95:49 (29:15, 27:6, 26:15, 13:13) pranoko Kauno „Aistes-LSU“ (2/22).

I.Prėskienytė pėlne 21 tašką.<br>„Hoptrans-Sirenų“ klubas.

Mar 15, 2016, 8:26 PM, atnaujinta Jun 1, 2017, 3:24 PM

„Hoptrans-Sirenos“ reguliariajame sezone finišavo ketvirtos, o „Aistės-LSU“ – septintos bei užėmusios paskutinę poziciją nepateko į atkrintamąsias.

Rungtynes atkarpa 9:0 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir greitai pabėgo į priekį. Šeimininkės buvo įgijusios ir 20 taškų persvarą (27:7), tačiau sėkminga atkarpa 8:2 leido „Aistėms-LSU“ kiek priartėti, o po pirmojo kėlinio „Hoptrans-Sirenos“ pirmavo – 29:15.

Antrąjį ketvirtį 9 taškais be atsako vėl pradėjo šeimininkės ir padidino savo atotrūkį – 38:15. „Hoptrans-Sirenos“ varžoves visiškai uždarė gynybos gniaužtuose ir per kėlinį leido pelnyti vos 6 taškus. Pačios puikų puolimą pademonstravusios „Hoptrans-Sirenos“ tik didino savo persvarą ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo labiau nei įtikinamai – 56:21.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje mažai keitėsi. Įpusėjus ketvirčiui „Hoptrans-Sirenos“ pirmavo jau 45 taškais – 69:24. „Aistėms-LSU“ iki kėlinio pabaigos priartėti nei kiek nepavyko, o šeimininkės ir toliau nemažino apsukų – 82:36.

Paskutinis kėlinys jau nieko nelėmė. Nors ketvirtį 8 taškais be atsako pradėjo viešnios, tačiau tai leido tik neženkliai sumažinti deficitą – 44:82. „Hoptrans-Sirenos“ reguliarųjį sezoną baigė įtikinama pergale – 95:49.

„Hoptrans-Sirenos“: I.Prėskienytė 21 (9/10 dvitaškiai), S.Okockytė 16 (7 rez. perd.), M.Petrauskaitė 11.

„Aistės-LSU“: L.Želnytė 21 (13 atk. kam.), G.Ziutelytė 7 (4 kld.).