Europos taurės ketvirtfinalis: Manto Kalniečio Milanui neužteko

Antradienį prasidėjo Europos taurės ketvirtfinalio etapas. Miuncheno „Bayern“ krepšininkai savo aikštėje 99:89 (29:22, 21:22, 24:23, 25:22) nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ krepšininkus ir į Turkiją vešis pranašumą. Mantas Kalnietis sužaidė geriausią savo sezono mačą, bet Milano „Emporio Armani“ klubo tai neguodė. „Emporio Armani“ išvykoje pralaimėjo  Trento „Dolomiti Energia“ krepšininkams.

M.Kalnietis.<br>Indrė Pix. nuotr.

Mar 15, 2016, 9:43 PM, atnaujinta Jun 1, 2017, 3:11 PM

Trento „Dolomiti Energia“ – Milano „Emporio Armani“ 83:73 (21:19, 24:22, 21:12, 17:20)

M.Kalnietis šiose rungtynėse turėjo svarų žodį. Milano klubo įžaidėjas likus žaisti pusketvirtos minutės smeigė tritaškį, kuris leido „Emporio Armani“ komandai skirtumą sumažinti iki 70:73.

Tačiau tuomet „Dolomiti Energia“ surengė spurtą. G.Poeta pelnė du taškus su pražanga, o tada smeigė tritaškį ir šeimininkai pirmavo 79:70.

Po šios serijos „Emporio Armani“ neatsigavo.

M.Kalnietis žaidė 23 minutes ir pelnė 16 taškų (dvitaškiai: 4/6, tritaškiai: 2/3, baudų metimai: 2/2). Jis buvo rezultatyviausias Milano komandoje. M.Kalnietis taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, perėmė kamuolį, atkovojo 2 kamuolius.

M.Kalniečio naudingumo reitingas – 23 balai.

„Emporio Armani: M.Kalnietis (7 rez. perd.) 16, M.Macvanas 14, J.McLeanas 12.

„Dolomiti Energia“: G.Poeta 20, D.Pascolo (9 atk. kam.), J.Wrightas (10 atk. kam.) 13.

Miuncheno „Bayern“ – Stambulo „Galatasaray“ 99:89 (29:22, 21:22, 24:23, 25:22)

Rungtynės buvo įtemptos, o „Bayern“ pranašumą krautis ėmė tik ketvirtajame kėlinyje. Sužaidus keturias minutes „Bayern“ pirmavo 78:77, bet tada D.Savanovičius pataikė tritaškį, o B.Tayloras pridėjo du taškus ir „Bayern“ jau pirmavo 83:77.

Likus žaisti pustrečios minutės „Bayern“ pirmavo 93:83. „Galatasaray“ dar mėgino perlaužti rungtynes, tačiau vokiečiai apsaugojo pranašumą. Paskutinę minutę jie pradėjo pirmaudami 95:89, o tada po du taškus pelnė D.Thompsonas ir šeimininkai likus žaisti 10 sekundžių pirmavo 99:89. „Galatasaray“ dar rengė paskutinę ataką, bet nieko nepešė.

„Bayern“ D.Thompsonas (9 atk. kam.) 20, D.Savanovičius 19, A.Renfroe 17.

„Galatasaray“: V.Micovas 22, S.Lasme 18,  E.McCollumas (7 rez. perd.) 15.