NBA: Jonas Valančiūnas nežaidė, Stephenas Curry vėl sukėlė audrą

S.Curry ir vėl pradžiugino efektingu tritaškiu.<br>AP nuotr.
„Warriors“ ir „Mavericks“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Mar 19, 2016, 7:07 AM, atnaujinta Jun 1, 2017, 7:18 AM

Jonas Valančiūnas buvo priverstas praleisti dar vieną mačą, „Cleveland Cavaliers“ vargo dėl pergalės, nors kalbėjo apie didesnius tikslus, o Stephenas Curry smeigė dar vieną galingą tritaškį su sirena, tad efektingus jo metimus kolekcionuojantys gerbėjai turėtų spintoje atrasti naują lentyną.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA vyko daugybė veiksmo.

Stabdo piršto trauma

J.Valančiūnas praleido jau trečiąjį iš eilės mačą dėl piršto sužeidimo. Kai „Toronto Raptors“ 105:91 (30:14, 25:27, 24:33, 26:17) nugalėjo „Boston Celtics“, lietuvis skaičiavo jau 20-ąsias rungtynes šį NBA sezoną, kurias turėjo stebėti iš eilės.

Anksčiau 17 rungtynių J.Valančiūnas praleido dėl bevardžio piršto lūžio. Šįkart jis į aikštę neina dėl to paties piršto problemos.

Bet „Raptors“ išsiveržė ir be jo. J.Valančiūną starto penkete keitęs Bismackas Biyombo žaidė 24 minutes ir pelnė 4 taškus bei atkovojo 11 kamuolių.

„Raptors“ į pergalę vedė 32 taškus pelnė Kyle'as Lowry, o daugybės pagyrų sulaukęs Luisas Scola surinko 17 taškų.

„Celtics“ komandoje Isaiah Thomasas pelnė 20 taškų, o Evanas Turneris – 12. Abu šie žaidėjai – vieninteliai „Celtics“ ekipoje, pasiekę dviženklį taškų skaičių.

Galvose – didysis tikslas

„Mes ir galvojome, kad pateksime į atkrintamąsias, todėl faktas, kad tai padarėme dabar nėra kažkuo įspūdingas. Priešakyje laukia didesni dalykai. Mūsų didysis tikslas – ateityje“, – kalbėjo „Cleveland Cavaliers“ treneris Tyronnas Lue.

Davidą Blattą pakeitęs strategas su „Cavaliers“ išvykoje 109:103 (27:29, 36:25, 20:32, 26:17) įveikė „Orlando Magic“ krepšininkus.

Į aikštę po vieno mačo poilsio pertraukos sugrįžo LeBronas Jamesas, pelnęs 18 taškų. Jis pataikė porą metimų iš po krepšio ir baudų, padėjusių „Cavaliers“ laikytis finišo tiesiojoje.

Kyrie Irvingas pelnė 26 taškus, o „Cavaliers“ iškovojo penktąją pergalę per šešis pastaruosius mačus ir užsitikrino vietą atkrintamosiose.

„Magic“ komandoje karjeros rekordą užfiksavo Victoras Oladipo. Jis pelnė 45 taškus, bet ketvirtajame kėlinyje pelnė vos šešis taškus. Paskutinis jo tritaškis „Cavaliers“ pranašumą sumažino iki 107:103, bet tada L.Jamesas sumetė baudas.

„Cavaliers“ tai buvo 14-oji pergalė prieš „Magic“ iš eilės. Tai ilgiausia klubo serija prieš bet kurį varžovą.

Dar vienas efektingas tritaškis

S.Curry netoli aikštės vidurio perėmė kamuolį iš Dirko Nowitzki ir su sirena smeigė efektingą tritaškį, privertusį pašokti ir suriaumoti sirgalius. NBA naudingiausio žaidėjo titulo savininkas iš viso pelnė 31 tašką, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius.

Jis pataikė 6 tritaškius iš 12, 6 dvitaškius iš 14 ir vienintelį mestą baudos metimą.

Klay'us Thompsonas pelnė 39 taškus. D.Nowitzki surinko 24 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

„Dabar, pagal NBA standartus, tai – galingiau nei „Rolling Stones“ per turą. Kad ir kur keliauja, juos seka didžiulė masė žmonių“, – „Warriors“ ekipą gyrė „Mavericks“ treneris Rickas Carlisle.

„Warriors“ komandai tai buvo septintoji pergalė iš eilės.