Kol „Spurs“ gerino „Bulls“ rekordą, „Warriors“ vos neprisižaidė

„Spurs“ ir „Pelicans“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Mar 31, 2016, 7:35 AM, atnaujinta May 31, 2017, 2:35 AM

Golden State Warriors“ sirgaliai naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį išgyveno rimtą dramą, kai jų dievaičiai buvo arti pralaimėjimo. „Warriors“ išvykoje tik po pratęsimo 103:96 (26:21, 16:19, 21:29, 26:20, 14:7) palaužė „Utah Jazz“ komandą.

„Warriors“ klubas jau pasiekė daugiau pergalių nei praėjusį sezoną ir turi laimėti penkis iš paskutinių mačų, kad pagerintų 1995-1996 metais „Chicago Bulls“ užfiksuotą rekordą. Michaelo Jordano „Bulls“ tuomet reguliarųjį sezoną baigė su 72 pergalėmis ir 10 pralaimėjimų.

Šįkart prie pergalės Stephenas Curry prisidėjo 31 tašku. Šešis taškus iš eilės jis pelnė ir per pratęsimą, kurį pasiekti padėjo Klay Thompsonas.

Likus žaisti 24 sekundes „Jazz“ pirmavo 89:86, bet tada būtent K.Thompsonas smeigė tritaškį.

Shelvinas Mackas turėjo progą išplėšti pergalę per paskutinę sekundę, bet Draymondas Greenas blokavo jo metimą.

Per pratęsimą „Warriors“ nepaliko vilčių savo varžovams. Likus žaisti minutę „Warriors“ pirmavo 101:93.

K.Thompsonas prie pergalės prisidėjo 18 taškų.

„Jazz“ komandoje 21 tašką pelnė Gordonas Haywardas, o Rodney Hoodas pridėjo 20.

Neįveikiama tvirtovė

San Antonio Spurs“ 100:92 (27:26, 19:13, 27:16, 27:37) nugalėjo traumų išretintą „New Orleans Pelicans“ ekipą ir užfiksavo NBA rekordą. „Spurs“ tai buvo 38-oji namų pergalė iš eilės, pasiekta nuo sezono starto.

„Spurs“ pavyko pranokti 1996-1997 metais „Bulls“ užfiksuotą 37 iš eilės namų mačų rekordą. Bet reguliarųjį sezoną su rekordu gali užbaigti ir „Golden State Warriors“ komanda, kuri nuo sezono starto savo aikštėje laimėjo 36 mačus iš eilės.

„Spurs“ į pergalę vedė 20 taškų pelnęs Manu Ginobili, o po trijų nežaistų mačų sugrįžęs Kawhi Leonardas pridėjo 16. Krepšininkas žaidė užtikrintai ir nesimatė ženklų, kad jis blogai jaustųsi dėl kovo 23 dieną sužeisto peties raumens.

„Pelicans“ komandoje Alexis Ajinca pelnė 18 taškų. „Pelicans“ komanda neturėjo 9 žaidėjų, kurie iškrito dėl traumų.