Apmaudu: „Bulls“ rekordo besivaikantys „kariai“ paslydo namuose

„Golden State Warriors“ burbulas ėmė bliūkšti. Prieš du dešimtmečius pasiekto „Chicago Bulls“ pergalių rekordo reguliariajame sezone besivaikantys „kariai“ naktį iš penktadienio į šeštadienį apmaudžiai suklupo namuose, 106:109 (23:21, 20:24, 36:37, 27:27) pralaimėję „Boston Celtic“ ekipai.

„Warriors“ patyrė 8-ąjį pralaimėjimą.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Apr 2, 2016, 8:18 AM, atnaujinta May 30, 2017, 7:13 PM

NBA čempionų žvaigždė Stephenas Curry pelnė 29 taškus (8/14 tritaškių), bet likus 5,3 sek. jis nepataikė rezultatą išlyginti galėjusio tritaškio.

„Visa galvoju, kad įkris. Bet šįkart neįkrito, – sakė S.Curry. – Panašiais metimais mes keletą rungtynių svečiuose laimėjome, nors neturėjome laimėti. Šįkart buvo ne mūsų vakaras.“

„Warriors“ tai buvo aštuntasis pralaimėjimas per 76 rungtynes, o „Bulls“ baigė sezoną su 72 pergalėmis ir 10 nesėkmių.

Tad „Warriors“ ekipai (68 ir 8) per likusias šešerias rungtynes galima palaimėti tik kartą, jei ji nori perrašyti NBA istoriją.

Rungtynėse su „Celtics“ taip pat nutrūko namuose laimėtų rungtynių serija – šį sezoną „Warriors“ buvo iškovoję 36 pergales savo aikštėje, o iš viso laimėję 54 mačus iš eilės per beveik 14 mėnesių.

Tai buvo rekordinė serija NBA.

„Padėkojau savo komandai ir pasveikinau ją. Nejuokauju. Juk jie laimėjo 54 rungtynes iš eilės.. Tai, ką mūsų vaikinai padarė, yra neįtikėtina. Nemanau, kad žmonės įsivaizduoja, kiek tai reikalauja pastangų, kad pasiektum tokią seriją“, – sakė „Warriors“ treneris Steve'as Kerras.

Pastarąjį kartą „Warriors“ savo aikštėje buvo pralaimėję 2015 m. sausio 27 d. 111:113 po pratęsimo „Chicago Bulls“ komandai.

Penktadienio rungtynių rezultatai.

„Memphis Grizzlies“ – „Toronto Raptors“ 95:99 (23:27, 30:18, 19:29, 23:25)

„Charlotte Hornets“ – „Philadelphia 76ers“ 100:91 (25:25, 34:25, 22:16, 19:25)

„Detroit Pistons“ – „Dallas Mavericks“ 89:98 (25:25, 11:26, 25:20, 28:27)

„New York Knicks“ – „Brooklyn Nets“ 105:91 (18:17, 29:29, 30:24, 28:21)

„Atlanta Hawks“ – „Cleveland Cavaliers“ 108:110 (23:32, 18:23, 30:22, 25:19; 12:14), po pratęsimo

„Milwaukee Bucks“ – „Orlando Magic“ 113:110 (31:22, 27:35, 26:28, 29:25)

„Utah Jazz“ – „Minnesota Timberwolves“ 98:85 (25:24, 26:25, 26:19, 21:17)

„Sacramento Kings“ – „Miami Heat“ 106:112 (24:39, 24:27, 28:26, 30:20)

„Golden State Warriors“ – „Boston Celtics“ 106:109 (23:21, 20:24, 36:37, 27:27)

„Phoenix Suns“ – „Washington Wizards“ 99:106 (26:25, 26:25, 27:27, 20:29).