Dėl Europos taurės finale kovos Strasbūro ir Stambulo klubai

Trečiadienį baigėsi Europos taurės pusfinalio etapas. Į finalą žengė Strasbūro SIG krepšininkai, kurie išvykoje gerokai nuliūdino savo varžovus. SIG krepšininkai 86:78 (21:19, 15:16, 26:16, 24:27) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ komandą, kuri nesugebėjo išsaugoti dar po pirmųjų rungtynių turėtos persvaros. Trento klubas pirmąjį susitikimą su SIG laimėjo 74:68.

Aiškėja Europos taurės finalo pora.<br>M.Patašiaus nuotr.

2016-04-06 22:29, atnaujinta 2017-05-30 06:12

„Dolomiti Energia“ komandoje 22 taškus pelnė ir 13 kamuolių atkovojo D.Pascolo. Jo naudingumo reitingas – 27 balai. Po 16 taškų pelnė T.Lockettas ir J.Wrightas.

SIG komandoje po 20 taškų pelnė M.Collinsas (7 rez. perd.) ir R.Duportas (7 atk. kam.).

Vėliau prie SIG krepšininkų finale prisidėti galėjo ir Las Palmaso „Gran Canaria“ komanda, kuri per pratęsimą 94:81 (27:29, 21:15, 19:13, 23:19, 4:5) nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ krepšininkus. Tačiau šios persvaros „Gran Canaria“ klubui neužteko, nes išvykoje komanda pralaimėjo 75:89.

„Gran Canaria“ ketvirtajame kėlinyje buvo labai arti pergalės, bet neapsigynė nuo paskutinės varžovų atakos ir tai kainavo vietą finale.

Likus žaisti 29 sekundes „Galatasaray“ atsiliko 74:87 ir tokio skirtumo būtų pakakę, kad turkai žengtų toliau, tačiau Pablo Aguilaras pataikė tritaškį ir „Gran Canaria“ išsiveržė 90:74.

Likus žaisti 7 sekundes svečiai paprašė minutės pertraukėlės ir V.Micovas pataikė dvitaškį, kuris ekipa nuvedė į pratęsimą. „Gran Canaria“ pirmavo 90:76. Tačiau per pratęsimą „Gran Canaria“ ekipai pritrūko vos vieno taiklaus metimo, kuris galėjo pakeisti situaciją.

„Gran Canaria“ komandoje 23 taškus pelnė D.J.Seeley, surinkęs 28 naudingumo balus. A.Omičius atkovojo 7 kamuolius ir pelnė 16 taškų.

„Galatasaray“ komandoje 21 tašką pelnė ir 7 kamuolius atkovojo V.Micovas.