Virginijui Šeškui – netikėtas „Dzūkijos“ siurprizas

V.Šeškus.<br>M.Kulbio nuotr.

Apr 6, 2016, 8:47 PM, atnaujinta May 30, 2017, 6:36 AM

Virginijus Šeškus sulaukė netikėto smūgio iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaiderių. Trečiadienį prasidėjo 32-asis turas, kuriame Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai 67:61 (14:14, 22:22, 13:13, 18:12) nugalėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą.

„Vytautui“ tai buvo pirmoji nesėkmė po keturių pergalių iš eilės, o „Dzūkija“ taip nutraukė šešių pralaimėjimų iš eilės seriją.

Likus žaisti 4 minutes po Š.Vasiliausko baudų metimų „Vytautas“ atsiliko 60:62. Toks pat rezultatas buvo ir likus žaisti pusantros minutės.

Netrukus V.Šulskis pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir „Vytautas“ priartėjo 61:62. Tuomet V.Šeškui teko išgirsti blogą naujieną – penktąjį kartą prasižengė ir aikštę paliko V.Čepukaitis.

Paskutinę minutę „Dzūkija“pradėjo pirmaudama 63:61, bet iššvaistė ataką, nors ją galėjo kartoti dukart. Netrukus J.Jucikas gelbėjo „Dzūkiją“, kai blokavo varžovo metimą. Netrukus O.Mačernis pelnė du taškus – 65:61.

Po pertraukėlės V.Šulskis mėgino pataikyti tritaškį, bet buvo netaiklus. V.Šeškus pradėjo pražangų žaidimą, bet „Vytautui“ itin nepasisekė. T.Jogėla puolė prasižengti ir užsidirbo nesportinę pražangą.

A.Eitutavičius lengvai sumetė baudas, o „Dzūkija“ dar gavo kamuolį ir šventė pergalę.

„Dzūkijos“ komandoje J.Jucikas atkovojo 7 kamuolius ir pelnė 22 taškus. O.Mačernis pelnė 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Penkias pražangas surinkęs G.Gustas pelnė 9 taškus.

„Vytauto“ komandoje 15 taškų pelnė Š.Vasiliauskas, o penkias pražangas surinkęs V.Čepukaitis pelnė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.