39-ąjį gimtadienį Rimantas Kaukėnas pažymėjo rezultatyvumu

Rimantas Kaukėnas paminėjo 39 gimtadienį.<br>D.Umbraso nuotr.

krepsinis.net

Apr 10, 2016, 11:21 PM, atnaujinta May 29, 2017, 5:46 PM

Italijos pirmenybėse Rimantas Kaukėnas surengė puikų pasirodymą. Pirmadienį krepšininkui sukaks 39-eri metai. Panašu, kad švęsti lietuvis pradėjo jau diena anksčiau.

Jo vedama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (20/7) svečiuose 87:82 (23:21, 23:17, 21:23, 20:21) nugalėjo Kasertos „Pasta Reggia“ (10/17). R.Kaukėnas per 29 minutes įmetė 21 tašką (6/11 dvit., 3/6 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Darjušas Lavrinovičius negalėjo žaisti dėl traumos. Be R.Kaukėno „Grissin Bon“ išsiskyrė 18 taškų surinkęs Achille Polonara (7 atk. kam.). Pralaimėjusiems 26 taškus įmetė Bobby Jonesas (14 atk. kam.).

Simas Jasaitis Italijoje šaudė pro šalį

Italijos pirmenybėse Simo Jasaičio tritaškiai skriejo pro šalį, o lietuvio atstovaujama Kapo di Orlando „Betaland“ (11/16) svečiuose 65:70 (20:17, 15:17, 9:18, 21:18) nusileido Pezaro „Consultinvest“ (11/16) su Tautvydu Lydeka.

S.Jasaitis per 33 minutes įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 1/8 trit.), atkovojo 8 kamuolius, kartą prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus. T.Lydeka žaidė 35 minutes, pasižymėjo 8 taškais (3/8 dvit., 2/2 baud.), po krepšiais sugriebė 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, 3 sykius pažeidė taisykles ir mačą baigė su 10 naudingumo balų.

Pezaro ekipoje 19 taškų surinko Trevoras Lacey (7 atk. kam.). Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė 21 tašką įmetęs Ryanas Boatrightas.