Nuo „Bulls“ rekordo „Warriors“ skiria jau tik viena pergalė

S. Curry šįkart rezultatyvu nusileido komandos draugams.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.
„Warriors“ artėja prie NBA rekordo.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Apr 10, 2016, 7:00 AM, atnaujinta May 29, 2017, 8:00 PM

71-9 ir dvejos rungtynės atsargoje. „Golden State Warriors“ turi istorinę galimybę pagerinti Michaelio Jordano bei „Bulls“ kompanijos pasiektą NBA reguliariajame sezone laimėtų rungtynių rekordą. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį kariai 100:99 (31:28, 22:22, 17:28, 30:21) išsikapstė žaisdami su „Memphis Grizzlies“ bei tam, kad rekordų grafoje išlygintų su „Bulls“, turi laimėti vos vieną susitikimą.

Rungtynės prasidėjo keturiais taikliais tritaškiais – po du į abiejų komandų krepšius – paeiliui. Pirmieji kiek didesnę persvarą susikūrė „Warriors“, po Stepheno Curry dvitaškio atitrūkę 28:21. Sekančią trijų minučių atkarpą 7:0 laimėjo „Grizzlies“, tačiau tritaškį smeigė Draymondas Greenas, o „Warriors“ kėlinį laimėjo 31:28.

Antro ketvirčio metu nė vienai komandai nepavyko atitrūkti didesniu nei penkių taškų skirtumu, o švieslentė rodė tai „Grizzlies“, tai „Warriors“ krepšininkų pranašumą. Situacija nepasikeitė ir trečio kėlinio pradžioje, kada pirmaujanti ekipa keitėsi aštuonis kartus, tačiau esant rezultatui 63:65, Memfio krepšininkai sugebėjo spurtuoti 11:0. Prieš lemiamą kėlinį „Grizzlies“ pirmavo 78:70.

Po Matto Barneso dėjimo skirtumas tapo dviženklis ir būtent pats M.Barnesas darė viską, kad skirtumas toks ir liktų. Per septynias ketvirto kėlinio minutes „Grizzlies“ vedlys sukrapštė devynis taškus, o jo atstovaujama komanda įtikinamai pirmavo – 93:84.

„Warriors“ vėl į nugarą ėmė alsuoti po S.Curry ir A.Iguodalos tritaškių, o po taip pat tolimo Harrisono Barneso šūvio NBA lyderiai persvėrė rezultatą – 98:97. Nors pastarojo bendrapavardis M.Barnesas atstatė minimalų „Grizzlies“ pranašumą, likus minutei pataikytas D.Greeno dvitaškis tapo lemiamu: „Warriors“ išnešė sveiką kailį – 100:99.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė D.Greenas – 23, Key Thompsonas – 20, o S.Curry pridėjo sau kuklius 17 taškų. „Grizzlies“ gretose išsiskyrė M.Barnesas – 24, veteranas Vince‘as Carteris pelnė 15, Lance‘as Stephensonas 13, o Zachas Randolphas – 12.

Rekordą galinčias lemti rungtynes „Warriors“ ekipa žais ateinančią naktį prieš „San Antonio Spurs“.