NBA atkrintamosiose – Donato Motiejūno šūviai pro šalį

Donatas Motiejūnas ir „Houston Rockets“ krepšininkai lėtai pasitinka savo lemtį NBA atkrintamosiose. Su čempionais į porą patekusi „Rockets“ komanda, pasak ekspertų, neturi jokių šansų eiti toliau, bet šįkart gavo galimybę įsirašyti pergalę.

D.Motiejūnas (dešinėje) ir „Rockets“ komanda specialistų neįtikina – ji neturi šansų prieš „Warriors“ gvardiją.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

2016-04-19 08:23, atnaujinta 2017-05-28 11:08

Golden State Warriors“ žaidė be lyderio Stepheno Curry, kuris patyrė traumą pirmosiose rungtynėse, bet „Rockets“ krepšininkams tuo pasinaudoti nepavyko.

„Warriors“ šventė pergalę 115:106 (33:30, 33:28, 20:21, 29:27). Pirmąsias rungtynes „Warriors“ laimėjo 104:78.

D.Motiejūnas šįkart netaikliai mėtė iš visur. Starto sudėtyje mačą pradėjęs ir aikštėje 15 minučių praleidęs lietuvis surinko 7 taškus (dvitaškiai: 3/9, tritaškiai: 0/1, baudų metimai: 1/3), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė, padarė dvi klaidas.

D.Motiejūno „+/-“ rodiklis buvo trys su minusu, bet tai – geriausias skaičius iš starto penketo žaidėjų. Dwightas Howardas turėjo minus 22 balus.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes „Rockets“ atsiliko tik 85:88, bet tada šeimininkai spurtavo 11:1 ir persvėrė rezultatą – 99:86.

Likus žaisti keturias minutes D.Greenas sumetė du baudų metimus, o „Warriors“ jau turėjo penkiolikos taškų pranašumą. NBA čempionai pirmavo 105:92. „Rockets“ sukurti stebuklo nepavyko.

Šiose rungtynėse Jamesas Hardenas atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir pelnė 28 taškus. 13 taškų surinko nuo suolo pakilęs, bet 30 minučių žaidęs Jasonas Terry. Tiek pat taškų pelnė kitas gynėjas Patrickas Beverley, atkovojęs 7 kamuolius.

O „Warriors“ komanda atrado kitą žmogų, kuris rinko taškus už S.Curry. Ir tai – ne staigmena, nes 34 taškus pelnė Klay Thompsonas. 18 taškų surinko Andrea Iguodala, o 16 pelnė Shaunas Livingstonas.

Kitos rungtynės vyks balandžio 22 dieną. Serija keliasi į Hjustoną.