Varžovų dėmesio sulaukęs Jonas Valančiūnas valdė zoną po krepšiu

Jonas Valančiūnas šįkart nebuvo ta taškų mašina, kurią sirgaliai išvydo antrosiose rungtynėse, bet centras ir vėl agresyviai rinko kamuolius, o galiausiai su „Toronto Raptors“ šventė svarbų žingsnį. „Toronto Raptors“ naktį iš ketvirtadienio į penktadienį išvykoje 101:85 (24:17, 29:19, 23:18, 26:30) nugalėjo „Indiana Pacers“ krepšininkus. NBA atkrintamųjų Rytų konferencijos pirmajame etape „Raptors“ išsiveržė 2:1.

J.Valančiūnas tvirtai sukosi po krepšiais.<br>AP nuotr.
„Raptors“ ir „Pacers“ dvikova.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

Apr 22, 2016, 6:20 AM, atnaujinta May 28, 2017, 2:10 AM

Šįkart „Pacers“ komanda išpildė savo pažadą. Po monstriško 23 metų lietuvio žaidimo antrosiose rungtynėse, kai šis pelnė 23 taškus ir atkovojo 15 kamuolių bei vedė komandą į pergalę, „Pacers“ jam skyrė gerokai daugiau dėmesio.

Bet stabdydami J.Valančiūną „Raptors“ varžovai ir vėl leido atsipalaiduoti DeMarui DeRozanui bei Kyle'ui Lowry.

J.Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė beveik 28 minutes. Jis pelnė 9 taškus (dvitaškiai: 3/8, baudų metimai: 3/3), atkovojo 14 kamuolių (4 puolime), padarė dvi klaidas, blokavo metimą ir penkiskart prasižengė.

Tiesioginis J.Valančiūno varžovas Ianas Mahnini per 24 minutes pelnė 7 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

Ši dvikova sumažino J.Valančiūno vidurkį atkrintamosiose. Iki šiol jis rinko po 17,5 taško ir atkovojo po 17 kamuolių.

D.DeRozanas ir K.Lowry prie pergalės pridėjo po 21 tašką. K.Lowry dar atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

DeMarre'as Carrollas pelnė 17 taškų.

„Pacers“ komandoje Paulas George'as pelnė 25 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Naujokas Mylesas Turneris pelnė 17 taškų. 11 iš jų – antrojoje dvikovos pusėje.

D.DeRozanas šaudyti pradėjo anksti ir po spurto 13:4 Toronto klubas pirmavo 21:13. Nuo šio momento „Raptors“ nė karto neatsiliko.

Netgi kai D.DeRozanas sėdo ant suolo antrojo kėlinio pradžioje, „Raptors“ ir toliau siautėjo. Ekipa spurtavo 18:7 ir savo pranašumą padidino iki 42:24. „Pacers“ daugiau nebuvo priartėjusi arčiau nei per 12 taškų.

Kita dvikova vyks irgi „Pacers“ stovykloje. „Raptors“ ir „Pacers“ žais šeštadienį 22 valandą Lietuvos laiku.

Rezultatai

„Dallas Mavericks“ – „Oklahoma City Thunder“ 102:131 (21:27, 27:31, 30:39, 24:34)

„Indiana Pacers“ – „Toronto Raptors“ 85:101 (17:24, 19:29, 23:18, 26:30)

„Houston Rockets“ – „Golden State Warriors“ 97:96 (31:18, 24:30, 23:24, 19:24)