Finale – Kauno „Žalgiris-2“ ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga“

Palangoje vykstančiame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto turnyre šeštadienį paaiškėjo, kad dėl titulo ir bilieto į LKL kovos Kauno „Žalgiris-2“ ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Abi komandos pusfinalių mačus laimėjo triuškinamai.

Jonavos krepšininkai sekmadienį kovos dėl trečiosios vietos.<br>NKL nuotr.

Apr 23, 2016, 4:57 PM, atnaujinta May 27, 2017, 9:31 PM

Pirmajame pusfinalyje Kauno „Žalgiris-2“ sutriuškino Jonavos „Petrochemą-Dexterą“ 95:67 (22:14, 26:23, 24:15, 23:15). Nugalėtojams Martynas Varnas pelnė 25 taškus, Paulius Valinskas – 19, Regimantas Miniotas – 13. Jonavos ekipai Tadas Sebežiovas pelnė 19 taškų, Henrikas Vortnikovas – 15, Justas Vazalis – 10.

Žalgiriečiai įgijo persvarą nuo pirmųjų minučių ir nepaliko vilčių varžovams jau po dviejų kėlinių.

Kitame pusfinalyje „Sūduva-Mantinga“ 81:47 (14:15, 23:16, 19:9, 25:7) nušlavė šeimininkę „Palangos“ ekipą. Nugalėtojams Marius Valukonis pelnė 23 taškus, Aurimas Kieža – 13, Dovis Bičkauskis – 10 taškų. Palangos ekipai Deividas Anužis pelnė 16 taškų, Matas Jucikas – 9.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 6 taškai (37:31), bet po pertraukos „Palangos“ žaidimas sugriuvo.

Jonavos ir Palangos ekipos kovos dėl bronzos medalių.