Jokio gailesčio: Donatui Motiejūnui ir „Rockets“ sezonas baigtas

„Houston Rockets“ sirgaliai turėjo naivaus tikėjimo po netikėtos pergalės Hjustone, kad jų komanda gali pakeisti jau iš anksto aiškų likimą, bet krepšininkams tokių jėgų parodyti nepavyko. Donatas Motiejūnas ir „Rockets“ ankstų ketvirtadienio rytą Lietuvos laiku sužaidė paskutiniąsias šio sezono atkrintamąsias rungtynes.

D.Motiejūnui ir „Rockets“ sezonas baigėsi.<br>AP nuotr.
„Rockets“ ir „Warriors“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

2016-04-28 08:09, atnaujinta 2017-05-27 09:14

Ir jos buvo labai negražios Hjustonui.

Golden State Warriors“ krepšininkai tiesiog sukramtė ir išspjovė „Rockets“ ekipą, kai jau pirmajame kėlinyje pademonstravo savo viršenybę ir savo namuose šventė pergalę 114:81 (37:20, 22:17, 30:22, 25:22), nors ir toliau žaidė be lyderio Stepheno Curry.

Geriausią  sezono trenerį Steve'ą Kerrą turintys NBA čempionai seriją iki keturių pergalių laimėjo 4:1.

Antrajame Vakarų konferencijos etape „Warriors“ žais su „Los Angeles Clippers“ arba „Portland Trail Blazers“ poros nugalėtoja. Po penkių dvikovų 3:2 pirmauja „Blazers“.

Paskutiniąsias minutes „Rockets“ leido žaisti mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams bei Dwightui Howardui, kuris žaidė daugiau nei 44 minutes. Per šį laiką jis pelnė 8 taškus ir mėtė tragiškai: dvitaškiai: 3/12, tritaškiai: 0/1, baudų metimai: 2/4). D.Howardas atkovojo 21 kamuolį (11 puolime) ir penkiskart prasižengė.

D.Motiejūnas sezoną baigė pelnydamas 7 taškus (dvitaškiai: 2/5, tritaškiai: 1/ 2, baudų metimai: 0/2), atkovojęs 4 kamuolius, kartą prasižengęs, perėmęs kamuolį ir atlikęs bloką. Jis žaidė beveik 15 minučių.

Jamesas Hardenas per 37 minutes pelnė 35 taškus (dvitaškiai: 9/16, tritaškiai: 3/7, baudų metimai: 8/9), padarė net 9 klaidas, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo tiek pat kamuolių.

„Warriors“ komandoje Klay Thompsonas pelnė 27 taškus, pataikęs net 7 tritaškius iš 11.

Laimėjo tik kartą

„Rockets“ šią seriją baigė su viena pergale. Balandžio 22 dieną „Rockets“ krepšininkai savo aikštėje sugebėjo 97:96 palaužti „Warriors“ komandą.