Beprotiškas tritaškis: kaip atgimė „Toronto Raptors“ viltis

Kyle'as Lowry sužaidė dar vienas itin prastas NBA atkrintamųjų rungtynes. Sirgalių pasmerktas vienas „Toronto Raptors“ lyderių nesurado būdų, kaip rimtai prisidėti prie komandos, kovojant Rytų konferencijos pusfinalio pirmosiose rungtynėse, bet dvikovos pabaigoje sukūrė magišką momentą.

K.Lowry galėjo tapti Toronto herojumi.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2016-05-04 06:59, atnaujinta 2017-05-26 17:07

Būtent K.Lowry paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis gavo kamuolį ir smeigė beprotišką tritaškį iš aikštės vidurio.

Iki šiol itin nykiai žaidęs amerikietis pataikė ir „Raptors“ žengė į pratęsimą. „Raptors“ sirgaliams tai buvo naujas gaivaus oro gurkšnis, reiškęs, kad jų komanda dar turi puikų šansą laimėti, tačiau šeimininkai tiesiog nerado savojo žaidimo.

Jie daugiau nei tris minutes nepelnė taškų ir galiausiai galiausiai 96:102 pralaimėjo „Miami Heat“ komandai.

Jonas Valančiūnas pelnė 24 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.