Jonas Valančiūnas žaidė žvėriškai, bet drama baigėsi antausiu

Jonas Valančiūnas galingai žaidė puolime ir varė į neviltį savo varžovus. Klaidinantis judesys ir galingas dėjimas Toronte buvo pasitiktas garsiomis ovacijomis, bet tai buvo tik vienas iš keleto sėkmingų lietuvio epizodų.

J.Valančiūnas žaidė galingai.<br>AP nuotr.
J.Valančiūnas pelnė 24 taškus.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

May 4, 2016, 6:08 AM, atnaujinta May 26, 2017, 5:07 PM

J.Valančiūnas sužaidė rezultatyviausias rungtynes NBA atkrintamosiose, bet „Toronto Raptors“ komandos tai neišgelbėjo. NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijos pirmąsias rungtynes „Raptors“ per pratęsimą 96:102 (18:18, 25:23, 20:27, 27:22, 6:12) pralaimėjo „Miami Heat“ klubui.

Pratęsimą šiose rungtynėse išplėšė Kyle'as Lowry, kai pataikė metimą iš aikštės vidurio, bet Dwane'o Casey ekipa per lemiamą atkarpą nesurado sprendimų. Toronto klubas šiek tiek daugiau nei tris minutes per pratęsimą nepelnė taškų.

J.Valančiūnas mačą tradiciškai pradėjo starto penkete ir žaidė 41 minutę. Jis pelnė net 24 taškus (dvitaškiai: 10/16, baudų metimai: 4/4), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo, dukart prasižengė.

„Raptors“ komandai niekaip nesisekė sulaikyti 26 taškus pelniusio Gorano Dragičiaus, o Dwyane'as Wade'as surinko 24 taškus. Septynis iš jų pelnė per pratęsimą.

Tiesioginis J.Valančiūno varžovas Hassanas Whiteside'as žaidė 39 minutes ir pelnė 9 taškus (dvitaškiai: 3/7, baudų metimai: 3/6), atkovojo 17 kamuolių.

„Raptors“ komandoje K.Lowry metimu iš aikštės vidurio gelbėjo ir savo įvaizdį, nes per rungtynes šis žaidėjas ir vėl nuvylė. Jis žaidė 42 minutes ir pelnė vos 7 taškus (dvitaškiai: 2/6, tritaškiai: 1/7), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, penkiskart prasižengė ir padarė 3 klaidas.

DeMaras DeRozanas pelnė 22 taškus, pataikydamas 9 dvitaškius iš 22 ir 4 baudų metimus iš 6.

Kitos rungtynės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį taip pat vyks Toronte.