Nestabdo: „Cavaliers“ nuo konferencijos finalo skiria žingsnis

Lebronas Jamesas ir „Cavaliers“ serijoje pirmauja 3:0.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.
„Cavaliers“ serijoje pirmauja jau 3:0.<br>„USA Today Sports/Scanpix“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

May 7, 2016, 7:28 AM, atnaujinta May 26, 2017, 8:58 AM

Septyni iš septynių – „Cleveland Cavaliers“ krepšininkai NBA atkrintamosiose varžybose vieninteliai nesuklupo nė sykio. Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose rungtynėse „Cavaliers“ 121:108 (31:28, 24:35, 30:28, 36:17) įveikė „Atlanta Hawks“ ir atsidūrė per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo.

Susitikimo pradžioje nė vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. „Hawks“ antro ketvirčio pabaigą laimėjo 20:5 ir ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 63:55. Persvarą Atlantos komanda sugebėjo išlaikyti iki pat ketvirtojo kėlinio, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Kyrie Irvingas, o po Lebrono Jameso tritaškio „Cavaliers“ jau buvo priekyje – 104:103.

Rungtynių pabaigoje „Hawks“ mašina sustojo – iš paskutinių 27 taškų Atlantos krepšininkai pelnė vos penkis. Klivlando krepšininkus į pergalę vedė tolimi šūviai: jais „Cavaliers: pelnė daugiau nei pusę taškų – 63.

„Cavaliers“ į pergalę vedė Channinga Frye – 27 taškai (7/9 trit., 10/13 baud.), L.Jamesas ir K.Irvingas pridėjo po 24, Kevinas Love‘as – 21. „Hawks“ gretose išsiskyrė Adas Horfordas, pelnęs 24 taškus, Jeffas Teague įmetė 19, Kyle‘s Korveris – 18, Paulas Milsapas – 17.

„Dabar kovojame dėl išlikimo. Privalome įnešti permainų, nes tai ką darėme iki šiol, neveikia“, – sakė rezultatyviausias „Hawks“ krepšininkas A.Horfordas.

Ketvirtosios serijos rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Atlantoje.

Kitose rungtynėse „San Antonio Spurs“ 100:96 įveikė „Oklahoma Thunder“ krepšininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:1.

„Spurs“ į pergalę vedė Kawhi Leonardas – 31 tšk., LaMarcusas Aldridge'as – 24 tšk., bei Tony Parkeris – 19 tšk. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Russellas Westbrookas – 31 taškas.

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?