M.Kuzminsko tragedija: buvo geriausias, bet „Real“ nepasigailėjo

Mindaugas Kuzminskas<br>AFP nuotr.

May 8, 2016, 3:52 PM, atnaujinta May 26, 2017, 5:59 AM

Ispanijos krepšinio pirmenybių rungtynėse sekmadienį Madrido „Real“ (26/5) ekipa su Jonu Mačiuliu išvykoje 88:62 (18:19, 16:24, 21:17, 26:7) sutriuškino Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą Malagos „Unicaja“ (17/14) komandą.

25 minutes žaidęs J.Mačiulis pelnė 3 taškus (1/5 tritaškiai), sugriebė 5, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 5 naudingumo balus.

Nugalėtojams Jaycee Carrollas surinko 18 taškų (4/5 tritaškiai), Rudy Fernandezas – 15 (5/9 tritaškiai), Sergio Llullas ir Sergio Rodriguezas (7 rez. perd.) – po 10.

M.Kuzminskas surengė šou mačo pradžioje – įmetė tritaškiais 12 taškų, tačiau po to buvo uždengtas. Per 29 minutes „Kuzia“ pravardžiuojamas Lietuvos rinktinės narys įmetė 18 taškų (1/3 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 3, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles, 4 kartus suklydo, surinko 15 naudingumo balų ir buvo rezultatyviausias savo klube.

M.Kuzminskas buvo arti savo asmeninio šio sezono pataikytų tritaškių rekordo. Balandžio pradžioje lietuvis į kito Madrido klubo – „Estudiantes“ krepšį pataikė 5 tritaškius iš eilės.

„Tai buvo blogiausias ketvirtasis kėlinys šį sezoną“, – po mačo sakė M.Kuzminskas apie lemiamą kėlinį, kurį „Unicaja“ pralaimėjo net 19 taškų skirtumu.

Lietuviui gerai talkino Nemanja Nedovičius, pelnęs 15 taškų.