Ispanija: Mindaugo Kuzminsko raumenys ir galingas rezultatas

M.Kuzminskas pelnė 15 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 11, 2016, 10:46 PM, atnaujinta May 25, 2017, 10:16 PM

Mindaugas Kuzminskas ir Jonas Mačiulis trečiadienį Ispanijos krepšinio čempionate džiaugėsi triuškinamomis pergalėmis.

Malagos „Unicaja“ komanda, kurios marškinėlius ir vilki M.Kuzminskas, išvykoje įsirašė 18-ąją pergalę, kai 86:60 (17:18, 25:20, 26:13, 18:9) sutriuškino lygos autsaiderius „Gipuzkoa Basket“ krepšininkus. M.Kuzminskas varžovams rodė savo raumenis ir buvo rezultatyviausias komandoje.

Jis per 21 minutę pelnė 15 taškų (dvitaškiai: 3/6, tritaškiai: 3/5), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Po 13 taškų prie pergalės prisidėjo Willas Thomasas ir Danielis Diezas.

Varžovų komandoje 26 taškus pelnė J.Grimau.

Kitose rungtynėse Madrido „Real“ su J.Mačiuliu net 129:81 (27:15, 33:21, 37:21, 32:24) nunešė „Fuenlabrada“ krepšininkus.

Šeimininkų komandoje J.Mačiulis žaidė 15 minučių ir pelnė 6 taškus (dvitaškiai: 2/3, tritaškiai: 0/2, baudų metimai: 2/2), atkovojo 1 kamuolį.

„Real“ komandoje 25 taškus pelnė T.Thompkinsas, o svečių ekipoje A.Urtasunas surinko 18 taškų.

Kovoja dėl išlikimo

Mariaus Grigonio atstovaujama Manresos ICL komanda patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės. ICL klubas išvykoje 63:73 (18:27, 17:16, 17:18, 11:12) pralaimėjo Bilbao „Dominion Basket“ komandai, kurios marškinėlius vilki Tautvydas Šležas.

M.Grigonis per 32 minutes pelnė 5 taškus (dvitaškiai: 2/3, tritaškiai: 0/3, baudų metimai: 1/ 2), atkovojo 3 kamuolius, perėmė 1 kamuolį ir padarė klaidą.

T.Šležas nežaidė.

ICL klubas kovoja dėl išlikimo Ispanijos ACB lygoje. Ši komanda likus žaisti du turus dvejomis pergalėmis lenkia iškritimo zonoje esančią Madrido „Estudiantes“ komandą.