Ispanijoje – M. Kuzminsko pergalė ir E. Bendžiaus šėlsmas

Ispanijos vyrų krepšinio lygoje Mindaugo Kuzminsko Malagos „Unicaja“ komanda savotiškoje repeticijoje prieš ketvirtfinalio seriją namuose 77:65 (19:20, 23:17, 20:15, 15:13)

M.Kuzminskas pelnė 8 taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2016-05-15 10:12, atnaujinta 2017-05-25 13:29

M. Kuzminskas nugalėtojams pelnė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 21 su puse minutės Lietuvos rinktinės puolėjas prametė visus 3 tritaškius bei pataikė 4 dvitaškius metimus iš 6.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Nemanja Nedovičius (21 tšk.), Willas Thomasas ir Danielis Diazas (po 12 tšk.).

Svečių gretose rezultatyvumu išsiskyrė Bojanas Dubljevičius ir Justinas Hamiltonas (po 12 tšk.).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja „FC Barcelona Lassa“ (28/3) krepšininkai, lenkiantys į antrą vietą pakilusį bei čempiono titulą ginantis Madrido „Real“ (27/5) klubą su Jonu Mačiuliu.

Svarbią pergalę iškovojusi Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus“ komanda išvykoje 84:74 (24:14, 15:18, 22:17, 23:25) įveikė į tryliktąją poziciją smuktelėjusią Andoros „MoraBanc“ (12/21) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusio E. Bendžiaus sąskaitoje 23 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, klaida ir 2 pražangos. Per 34 žaidimo minutes lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 7, 5 dvitaškius iš 6 bei visus 4 baudų metimus.

13 taškų prie pergalės prisidėjo Angelo Caloiaro, 10 – Aleksas Maričius.

21 tašką į nugalėtojų krepšį įmetė Luka Bogdanovičius, po 13 – Betinho Gomesas ir Shawnas Jonesas.

Bilbao „Dominion Basket“ (16/16) klubas su Tautvydu Šležu lieka devintas, o Mariaus Grigonio Manresos ICL (10/22) komanda – penkioliktojoje pozicijoje.