Šaltas dušas „Warriors“ svajonėms: „Thunder“ sumušė ir juos

„Oklahoma City Thunder“ atrado raktą į sėkmę. Prieš NBA atkrintamąsias visų nurašyta komanda pasirengusi pateikti ir dar vieną sensaciją – Oklahomos krepšininkai pirmose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse 108:102 (21:27, 26:33, 38:28, 23:14) išvykoje įveikė čempionę „Golden State Warriors“.

„Thunder“ pasiekė pirmą pergalę serijoje.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

May 17, 2016, 7:04 AM, atnaujinta May 25, 2017, 9:32 AM

S.Curry kariauna prarado namų aikštės pranašumą, o Oklahomos klubas sėkmingai panaudojo ginklą, kuris veikė ir pergalingoje serijoje us „San Antonio Spurs“ – agresyvią gynybą.

Ji neveikė pirmuosius du kėlinius, po kurių viskas klostėsi pagal „Warriors“ scenarijų – jie buvo priekyje 60:47.

Tačiau „Thunder“ šovė trečiajame kėlinyje, o lemtingu tapo ketvirtasis. Svečiai visiškai uždarė NBA čempionus, kurie sukrapštė vos 14 taškų per ketvirtį.

Likus žaisti 30 sekundžių „Thunder“ pirmavo 103:100, bet tada tašką padėjo Kevinas Durantas, pataikęs dvitaškį per Draymondo Greeno rankas.

„Mes tiesiog mėgstame kautis. Tai bus sunki serija, įdėjome savo širdį šiose rungtynėse. Šį kartą nesužaidėme geriausių savo rungtynių, bet vis tiek laimėjome“, – po rungtynių sakė Russellas Westbrookas.

„Thunder“ klubą kaip įprasta į pergalę vedė K.Durantas ir R.Westbrookas. Pirmasis surinko 26, o antrasis – 27 taškus, 24 kurių – per antrą rungtynių pusę. Jis taip pat atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Jis prametė pirmus 9 metimus iš 10.

Stephenas Curry surinko 26 taškus (6/14 trit., 10 atk.kam.), Klay Thompsonas 25, Draymondas Greenas – 23 taškus.

„Thunder“ šiose rungtynėse išnaudojo ir priekinės linijos pranašumą – laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 52:44.

„Warriors“ pataikė 11 iš 30 tolimų metimų (36,7 proc.).