Be jokio gailesčio: „Warriors“ tiesiog naikino „Cavaliers“ ekipą

Ir vėl daugiau ne išimtas taškų, ir vėl nusivylę varžovų veidai. „Golden State Warriors“ krepšininkai ir toliau demonstruoja, kad rekordų kupinas sezonas gali baigtis tik vienaip – dar vienais NBA čempionų žiedais. „Warriors“ antrosiose NBA finalo rungtynėse be jokio gailesčio trypė „Cleveland Cavaliers“ krepšininkus.

„Warriors“ varžovus triuškino be gailesčio.<br>AP nuotr.
„Warriors“ ir „Cavaliers“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (21)

Jun 6, 2016, 6:29 AM, atnaujinta May 22, 2017, 9:44 PM

Namuose „Warriors“ 110:77 (19:21, 33:23, 30:18, 28:15) sudaužė „Cavaliers“ komandą ir tapo pirmąja ekipa, kuri NBA finalą pradėjo dvejomis pergalėmis iš eilės nuo 2009 metų, kai taip į priekį šovė „Los Angeles Lakers“ ekipa, žaidusi su „Orlando Magic“.

„Warriors“ šimto taškų ribą peržengė ir pirmosiose rungtynėse, kai LeBroną Jamesą ir kompaniją nugalėjo 104:89.

Trečiosios rungtynės birželio 9-ąją jau vyks Klivlande.

Čia „Cavaliers“ turės parodyti daugiau nei gerą žaidimą, nes NBA čempionų titulą ginanti „Warriors“ komanda toliau rodo, kad turi aibę lyderių, ne tik žudiką kūdikio veidu Stepheną Curry.

Šįkart savo raumenis po nuostabių dėjimų rodė Draymondas Greenas, dvikovą baigęs su 28 taškais, 8 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais.

S.Curry rungtynes baigė su 18 taškų, nors turėjo problemų dėl pražangų.

Po didžiosios pertraukos iššovė ir Klay Thompsonas, pelnęs 17 taškų ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

„Per pastaruosius keletą metų dirbome taip, kad dabar kiekvieną vakarą visi žaidėjai daro įtaką. Niekada nežinai, kuris iššaus. Turime išlikti susitelkę ir kovoti ties galimybių riba, o tada, tikiuosi, pasiimsime dar dvi pergales“, – sakė S.Curry.

Būtent dvejų pergalių „Warriors“ komandai ir trūksta.

Ir jeigu „Warriors“ šiandieną pasakoja galingą užkariautojų istoriją, L.Jamesas su „Cavaliers“ ekipa lieka be žado.

„Cavaliers“ šiose rungtynėse ne tik gavo rimtą antausį. Kevinas Love antrojo kėlinio pradžioje pajuto, kad svaigsta galva. Jis netgi paliko aikštę ir nužygiavo į persirengimo kambarį, kad galvą apžiūrėtų medikai.

NBA pranešė, kad „Cavaliers“ Didžiojo trejeto krepšininkas prieš dvikovą galvos skausmais nesiskundė. Netgi po to, kai antrajame kėlinyje Harrisonas Barnesas alkūne pataikė į pakaušį ir K.Love keletą minučių gulėjo ant parketo, krepšininkas nieko nesakė.

K.Love iš viso sužaidė 21 minutę ir pelnė 5 taškus. L.Jamesas surinko 19 taškų (dvitaškiai: 6/12, tritaškiai: 1/5, baudų metimai: 4/4), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei padarė 7 klaidas. Jis pirmajame kėlinyje prametė visus penkis savo metimus.

Richardas Jeffersonas surinko 12 taškų, o Kyrie Irvingas – 10.

„Cavaliers“ tritaškius mėtė vos 22 procentų taiklumu, o „Warriors“ – 45 proc. Nugalėtojai pataikė 15 tritaškių, kai „Cavaliers“ sumetė vos 5.