Lietuviai siaučia Italijoje: šįkart magiją rodė D. Lavrinovičius

Darjušas Lavrinovičius prisiminė auksinius savo laikus. Italijos čempionato finale į Jono Kazlausko išplėstinį kandidatų sąrašą įtrauktas, bet anksčiau apie galimybę baigti karjerą rinktinėje kalbėjęs D.Lavrinovičius nukalė pergalę Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komandai.

D.Lavrinovičius vedė į priekį „Grissin Bon“ komandą.<br>G.Šiupario nuotr.

2016-06-07 23:18, atnaujinta 2017-05-22 12:46

„Grissin Bon“ antradienį trečiosiose finalo rungtynėse 81:72 (22:18, 21:15, 15:18, 23:21) nugalėjo Milano „Emporio Armani“ ekipą, kurios marškinėlius vilki Mantas Kalnietis.

Serijoje iki keturių pergalių 2:1 pirmauja „Emporio Armani“ klubas. Pirmieji du mačai vyko Milane. Ketvirtosios rungtynės „Grissin Bon“ arenoje vyks birželio 9 dieną.

D.Lavrinovičius šiose rungtynėse žaidė 23 minutes ir pelnė 20 taškų (dvitaškiai: 7/9, tritaškiai: 1/ 2, baudų metimai: 3/ 4), atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

39 metų Rimantas Kaukėnas šįkart buvo kuklesnis nei pirmosiose finalo rungtynėse, kai pelnė 27 taškus ir surinko 30 naudingumo balų.

R.Kaukėnas žaidė 23 minutes ir pelnė 10 taškų (dvitaškiai: 3/6, tritaškiai: 1/3, baudų metimai: 1/1), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Jis surinko 7 naudingumo balus.

„Grissin Bon“ komandoje A.Della Valle pelnė 17 taškų.

M.Kalnietis šiose rungtynėse aikštėje praleido 24 minutes ir pelnė 15 taškų (dvitaškiai: 3/5, tritaškiai: 2/5, baudų metimai: 3/5), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

M.Kalnietis „Emporio Armani“ komandoje buvo rezultatyviausias. K.Simonas pelnė 14 taškų.