Karštas lietuvių mūšis Italijoje: „Grissin Bon“ išlygino seriją

Emilijos Redžo „Grissin Bon“ ekipa, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas ir Darjušas Lavrinovičius, ketvirtosiose Italijos krepšinio lygos finalo rungtynėse 81:76 (21:22, 20:17, 18:16, 22:21) palaužė Manto Kalniečio Milano „Emporio Armani“ ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 2:2.

R.Kaukėnas pelnė 11 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr.
M.Kalnietis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jun 9, 2016, 11:47 PM, atnaujinta May 22, 2017, 6:31 AM

Pirmąsias dvejas rungtynes Milane laimėjo „Emporio Armani“, bet „Grissin Bon“ atsigriebė savo aikštėje. Dabar serija vėl grįš į madų sostinę.

Likus žaisti dvi minutes „Grissin Bon“ dar pirmavo 73:62, bet tada tritaškį su pražanga pataikė Rakimas Sandersas, dar po tolimą metimą pridėjo Oliveras Laffaeyette'as ir Krunoslavas Simonas.

Tačiau mesdami baudas „Grissin Bon“ neklydo ir šventė pergalę.

M.Kalnietis per 25 minutes surinko 11 taškų (3/5 dvit. 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo keturis kamuolius ir tiek pat kartų rezultatyviai perdavė kamuolį.

39-erių R.Kaukėnas per 28 minutes pelnė 11 taškų (2/5 dvit., 0/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Praėjusiose rungtynėse siautėjęs 36-erių D.Lavrinovičius šį kartą dažniaus šaudė pro šalį, bet vis tiek surinko solidų taškų skaičių. Puolėjas per 19 minučių pelnė 15 taškų (2/10 dvit., 1/2 trit., 8/10 baud.) ir atkovojo šešis kamuolius.